RuyaTabirleri.com

Rüyada Karga Görmek

Rüyada karga görmek düşman ya da rakip olarak tabir edilirken aynı zamanda rüya sahibini sevmeyen ve başarılarını çekemeyen kişilere delalet eder. Rüyada görülen karga dost gibi görünen gizli düşman anlamına gelir. Bu kişi içten içe kötü düşünceler ve kötü niyetler taşıyan, rüya sahibini seviyormuş gibi görünüp arkasından kuyusuna kazan kişidir.

Bu gizli düşman sürekli rüya sahibinin arkasından dedikodu yapar ve onu gafil avlamak için hep zayıf bir anını yakalamayı bekler. Rüyada görülen karga bazen ne konuştuğunu bilmeyen, densiz, haram mal yiyen, hilebaz birine de yorulur. Bir başka tabire göre rüyada görülen karga kişinin ailesinden ve vatanından ayrılmasına delalet eder.

Rüyada Karga Sesi Duymak

Rüyada karga sesi duymak, kişinin etrafında yükselen çatlak seslere işaret eder. Bu kişiler rüya sahibine yanlış telkinlerde bulunup, onu yanlış bir iş yapmaya yönlendirecek ve kişi bu nedenle para ve mal kaybedecek demektir.

Rüyada Karga Öldürmek

Rüyada kargayı vurarak öldürmek helal olduğu kesin olmayan kazanca, mal ve para kaybetmeye bu nedenle de kıtlığa ve yokluğa düşerek, darda kalmaya delalet eder.

Rüyada Karga Sürüsü Görmek

Rüyada karga sürüsü görmek, rüya sahibinin etrafında çok konuşan ama boş konuşan kişiler olduğuna delalet eder.

Rüyada Karga Ölüsü Görmek

Rüyada karga ölüsü görmek hiç iyi değildir, kişinin vatanına dönmeden gurbette son nefesini vereceği anlamına gelir.

Rüyada Karga Yavrusu Görmek

Rüyada karga yavrusu görmek iyidir. Kişinin sıkıntılı ve zor durumundan kurtulup feraha ereceği ve gurbetten dönüp sevdiklerine sarılacağı anlamına gelir.

Rüyada Kargayla Konuşmak

Rüyada kargayla konuşmak hayırlıdır. Rüya sahibinin sıkıntılarının ve dertlerinin ardından gelecek olan sevince işaret eder. Yani ağlamaktan sonra gülmek manasına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: