RuyaTabirleri.com

Rüyada Kargaşa Görmek

Rüyada kargaşa görmek, esasen gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin çevresinde yaşanacak tatsız olaylara, fikir çatışmalarına, görüş ayrılıklarına ve moral bozacak gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin hayatında bazı şeylerin ters gitmeye başlayacağına, yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Kargaşa İçinde Olmak

Rüyayı gören kişinin kötü durumlara düşeceğine, zor günler geçireceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, üzgün olacağına ve sorunlu bir dönemden geçeceğine işaret eder.

Rüyada Kargaşalık Görmek

Rüyada kargaşalık görmek de kargaşa görmek gibidir ve iyi anlamlara gelmediği şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin düzeninin ve insanlarla arasının bozulmasına yol açacak bazı durumların gelişeceğine, bu süre zarfında kimin dost kimin düşman olduğunu anlayacağına, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına alamet eder.

Rüyada Kavga Kargaşa Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili olarak zorunlu bazı değişikliklere gideceği anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşamı için dönüm noktası sayılacak gelişmeler olacak, bu da yol ayrımına gelmesini sağlayacak ve hayatındaki hiç birşey artık eskisi gibi olmayacak demektir.

Rüyada İşyerinde Kargaşa Görmek

Rüyayı gören kişinin gerçekten de işyerinde bazı sorunların yaşanacağına, işlerinin ve iletişiminin bozulacağına, mali olarak zarara gireceğine, borçlanacağına, başarısız olacağına, yenilgiye uğrayacağına bu nedenle de düşünceli ve üzgün gezeceğine tabir edilir.

Rüyada İzdiham Görmek

Hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin bereketli günler yaşayacağına, maddi güç elde edeceğine ve bu sayede düşmanlarına ve rakiplerine karşı üstünlük elde edecek ve öne geçecek düzeye geleceğine rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kargaşa Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. seda (09 Mayıs 2014 saat: 10:04)

    Ruyamda yol boyunca deniz kiyilari full kayalik goruyorum ben arabayla geciyomusum ama korkuyorum asagi kayaliklara dusucem diye byle dusunurken denize tam sifirda kayaliga oturmus bi anne ve buraz ilerde de bebk goruyorum bunlar burda napiyo derken kendimi onlarn yaninda buluyorum bebek birden denize dusuyo yuzustu hemen yakaliyorum annesinde hic kipirdama yok olani anlamaya calisirken birden kuyu gibi bi yerde buluyorum kendimi babamda ordaymis ama gormuyorum orda bi kargasa var hissediyorum ama gormuyorum biri beni yukari cikarmaya calisiyo bende o kuyudan yukari cikmak icin ugrasiyorum tam ciktim etraf karanlik bi yuksek bi yer ileri dogru bakiyorum deniz gozukuyo ve uyandm

  2. Elif Koca (15 Mart 2014 saat: 20:29)

    Ruyamda her yer cok kalabalikti bir cocuk 20 li yaslarinda eline silah almis herkese ates ediyordu o ateslerden kacmaya calisiyordum ates edene baktigimda o aslinda benim arkadasimmis annemin elleri ve ayaklari gitmis yaralanan can cekisen bir suru polis var ben anneme ambulans cagir dedim sonra kosmaya basladim carsiya dogru geldim teyzemi gordum o da yaralanmisti yuzu kanlar icindeydi saglikcilar onunla ilgileniyordu ben teyzeme birazdan gelicem deyip kosmaya devam ettim sonra abimi gordum yaninda bir arkadasiyla ona annemin ve teyzemin durumunu anlattim ve yapan kisiyi tanidigimi soyledim polise gitsek mi diye dusunduk ama korkuyordum arkadasim benim ihbar ettigimi ogrenirde bana zarar verirse diye ama sonradan gitmek icin yola koyulduk ve uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,