RuyaTabirleri.com

Rüyada Kargo Görmek

Rüyada kargo görmek, büyük meblağlar içeren mirasa hak kazanmaya, elde edilecek servetin kalıcı olacağına ve kişinin pek çok farklı şekilde yatırım yaparak elindeki maddi gücü çok daha verimli bir şekilde kullanacağına alamet eder. Haneye girecek olan büyük bir eşya ya da alınacak ziynetin herkesi kıskandıracak kadar değerli olacağına, kişinin eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, sevgisini yalnızca sözler ve davranışlarla değil, hediyeler ve sunduğu maddi olanaklarla da ifade eden rüya sahibine yorumlanır. Genellikle sosyal çevresinde imrenilecek kadar gösterişli bir hayat süren rüya sahibinin, varlıkları ile böbürlenmeden yaşadığına, daha da çok kazanç elde ederek başkalarına da faydalı işler yapacağına tabir edilir.

Rüyada Kargo Göndermek

Önemli bir sosyal sorumluluk projesinde yer alan rüya sahibinin, ruhen kendi içine bir keşfe çıkacağına ve yaptığı yardımların kalbini ferahlatacağına, daha sevgi dolu biri haline geleceğine işarettir. Bencil tutum içinde olmayan kişilerin, aile saadetlerini yeni bir çocukla taçlandıracaklarının haberini de veren rüya, sahip olunan tüm maddi servetin paylaşıldıkça büyüyeceğine, darlık görmeden, sağlıklı bir hayat sürüleceğine de işaret eder. Tüm aksiliklerden uzak, yaşamın tüm nimetlerinden faydalanılacak güzel bir yaşamı müjdeler.

Rüyada Kargo Almak

Ani bir haberle şaşkına dönmek, beklenmedik bir hareket sonucunda kararsız kalmak ve şüphe içinde kalınacak durumlarla karşılaşmak şeklinde yorumlanır. Kargo alan kişiler evli iseler, hamilelik haberine de tabir edilir ve bekarlar için aynı zamanda aileden gelecek önemli bir maddi destekle kendi işini kurmaya da alamettir.

Rüyada Kargo Görmenin Psikolojik Yorumu

Hatalarını üstlenmeyen ve sürekli olarak sıkıntılarının başka kişilerden kaynaklandığını düşünen, kendisinin asla hata yapmadığını iddia eden, sabit fikirli, yeniliklere kapalı ve insan ilişkilerinde zayıf kalan kişilerin psikolojilerini ifade eder. Kişinin kendisini ayakta tutmak için zayıf kimseleri kullandığını ve aşırı benmerkezci hareketler içinde olduğunu da temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kargo Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gülten (24 Aralık 2016 saat: 11:01)

    Dün gece rüyamda kargo geldi bana orta boy paket vardı içinde ne vardı bilmiyorum ama inşallah gördüğüm rüya gerçek ve güzel bir şey dir kazançlı bir şey dir zengin olmak isterdim param olmasını çok istiyorum inşallah olur inşallah bu darlikdan kurtulacagima inanıyorum

  2. Kubra (07 Haziran 2016 saat: 11:55)

    Rüyamda bana büyük bir kargo geliyor gelen koca seyin içinde de bir bebek geliyor hic aglamiyo benim bir arkadasim var hatice o yolluyor saniyorum ama onu aramiyorum bebek çok sessiz ona sut veriyorum bana guluyo sirinlik yapiyo rüyada abimle yengemide görüyorum bide çocuğu unutuyorum hic aglamadigindan hatta sut verirken vicdan azabi çektim niye aglanafin kendini hatirlatmadi diye

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,