RuyaTabirleri.com

Rüyada Karı Görmek

Rüyada karı görmek, rüyayı gören kişinin hayatında önemli aşamaların kaydedileceğine, gelişmelerin olacağına, bazen umutlarını yitireceğine bazen de yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine alamet eder. Rüya sahibinin aile hayatında yaşanacak kâh iyi kâh kötü günlere, kâh sorunlara kâh çözümlere ve çarelere yorulur.

Rüyada Karı Koca Görmek

Hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin keyfe ve rahata kavuşacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine bu sayede huzur bulacağına rivayet edilir.

Rüyada Karı Kocanın İlişkiye Girmesi

Rüya sahibinin makbul olan, doğru ve güzel işler yapacağına, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine ve hayatı boyunca dürüst yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Karı Kız Görmek

Rüyayı gören kişinin erkek olması halinde gönül işlerine çok heveslendiğine, aşkı aradığına biraz da çapkın olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin bayan olması durumunda da çevresinde kendisini çekemeyen, arkasından konuşan ve onun hakkında kötü söz söyleyen bazı insanların varlığına alamet eder.

Rüyada Kocakarı Görmek

Rüya sahibinin fala, tarota ve muskaya çok meraklı olduğuna yorulur. Rüya sahibinin çözümsüz kaldığı, bunalıma girdiği ve umutlarını kaybettiği zamanlarda kendisini teselli etmek ve olumlu şeyler duymak adına bu kavramlara daha fazla yakınlaşacağına ve zaman ayıracağına işaret eder.

Rüyada Kadın Görmek

Çok çeşitli şekillerde tabir edilir. Rüyada görülen kadının hoş, endamlı, zarif ve bakımlı biri olması durumunda, yeniliklerin, başarıların ve mutlulukların yaşanacağına, kadının ihtiyarlamış olarak görülmesi çaresiz hallere düşmeye, kadının çirkin olması durumunda da kötü ve zor günler yaşamaya, mutsuz ve hasta olmaya alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!