RuyaTabirleri.com

Rüyada Karı Koca Görmek

Rüyada karı koca görmek esenlik ve bolluktur. Rüyada bir erkeğin karısı, bir kadının da kocası olduğunu görmesi bu kişinin büyük bir serveti olacağı anlamına gelir. Rüyada evli olduğunu görmek çok güzeldir, kişinin en zor anında ona hak tarafından gelecek olan şifaya delalet eder. Aynı zamanda kişinin çok istediği bir hedefe ulaşması için çekeceği meşakkate delalet eder. Bir erkek rüyasında tanıdığı birinin ya da bir arkadaşının karısını kendi karısı olarak görürse, rüya sahibinin o arkadaşından ya da tanıdığından destek alması anlamına gelir. Rüyada tanımadığı bir kadının karısı olduğunu gören erkek için rüyası başka bir yere taşınmasına, çok istediği bir şeyin gerçekleşmesine ya da vefat etmesinde delalet eder.

Rüyada Koca Görmek

Rüyada kocasını gören kadının rüyası çok mutlu olacağı ve sevineceği sözler duyacağına işaret eder.

Rüyada Kocanın Ölmesi

Rüyada kocasının öldüğünü gören bir kadın büyük, güzel ve hayırlı bir paket alacak demektir.

Rüyada İki Kocası Olduğunu Görmek

Rüyada iki kocasının olduğunu gören bir kadının, eşiyle ve diğer aile bireyleri ile arasında bazı görüş ayrılıkları, münakaşalar ve atışmalara yaşanacak demektir.

Rüyada Karısını Başka Biriyle Görmek

Bu hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüyasında karısını başka bir erkekle gören kişi için eşinden yana çok şanslı olduğuna, eşi tarafından çok sevilip, değer gördüğüne ve maddi sıkıntısı olmayacağına delalet eder.

Rüyada Ölmüş Biriyle Evlenmek

Rüyada kendini ölmüş biriyle evli gören kişinin, artık hayır gelmeyeceğini düşündüğü bir işte canlanmalar ve gelişmeler olmasına, rüya sahibi için o işte yeninden umut bulmasına delalet eder.

Rüyada Genç Biriyle Evlenmek

Rüyada genç biriyle evlendiğini gören kişinin hayatında ani ve güzel değişiklikler olacak, kazancı artacak ve parası çoğalacak demektir.

 

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!