RuyaTabirleri.com

Rüyada Karides Görmek

Rüyada karides görmek, dert, sıkıntı ve keder anlamına gelir. Rüya sahibinin deyim yerindeyse güvendiği dağlara karlar yağacağı ve en sevdiği kişiler eliyle gözyaşına boğulacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin başına gelecek uğursuz bir olaya ya da kötü bir musibete tabir edilir. Kişi çok ibretlik bir olay yaşayacak ve bundan sonra bir daha kolay kolay kimseye güvenmeyecek, derdini ya da sırrını ömrünün sonuna kadar kimseye açmayacak demektir.

Rüyada Karides Yemek

Rüyada karides yemek, rüya sahibinin neşesinin kaçmasına neden olacak bazı olayların meydana geleceğine, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına ve bu durumun bir süre devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Istakoz Görmek

Rüyada ıstakoz görmek, rüyayı gören kişinin ticarette karşısına çok hayırlı kısmetler çıkacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Istakoz Yemek

Rüyada ıstakoz yemek, zenginlik olarak yorumlanır. Kişinin, plan ve projelerinin tutacağına bu sayede maddi imkânlarının artacağına, elinin bollaşacağına, ekmeğinin ve rızkının da aynı oranda çoğalacağına işaret eder.

Rüyada Kalamar Görmek

Rüya sahibinin kudret ve inanç sahibi olduğuna, her işin altından kalkacak gücü kendinde gördüğüne, zorluklar karşısında hemen yılmayacağına, korkularının ve başarısızlıklarının üzerine gitme cesareti taşıdığına ve bu sayede hep kazanacağına alamet eder.

Rüyada Kalamar Yemek

Rüyada kalamar yemek, rüyayı gören kişinin metanetli bir yapısı olduğuna, olaylar karşısında öfkesine yenilmeden, duygularına kapılmadan ve soğukkanlı tavırlar takındığı bunun da kendisine her zaman avantaj getireceğine delalet eder.

Rüyada Salyangoz Görmek

Rüyada salyangoz görmek, rüya sahibinin zamana yayılan bazı projeleri olduğuna, bu projelerin kısa vadede değil, uzun vadede gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!