RuyaTabirleri.com

Rüyada Karın Görmek

Rüyada karın görmek, çok hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin ağız tadı içinde bir hayatı olacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, kimseye muhtaç olmadan ve el açmadan güzel bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada Karın Büyümesi

Rüyada karın büyümesi, güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin sahip olduğu maddi imkânların artacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine ve elindekilerinin kıymetini bileceğine işaret eder.

Rüyada Karın Ağrısı Görmek

Rüyada karın ağrısı görmek, hane içindeki birliğe, dayanışmaya, kenetlenmeye, tek vücut ve tek beyin olmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin her attığı adımda ailesinin yanında olduğuna bu sayede başarılarının katlanarak arttığına delalet eder.

Rüyada Karın Sancısı Görmek

Rüyada karın sancısı görmek, rüyayı gören kişinin ekmeğine, şerefine ve namusuna leke getirecek işlere bulaşacağına, hak yiyeceğine, başkasının malına ve parasına göz dikerek menfaat elde edeceğine yorulur.

Rüyada Karın Şişmesi

Bir kişi rüyasında karnının şiştiğini görürse eğer, bu rüya kişinin kasası ile açıklanır. Daha fazla gelir elde etmeye, bu geliri ileride kar getirecek ve sabit bir getiri sağlayacak gayrimenkule ya da toprağa bağlamaya tabir edilir.

Rüyada Karnın Yarılması

Rüyada karnın yarılması, rüya sahibinin dualarının ve emeklerini boşa gitmeyeceği ve kişinin helali olanları elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Karnı Aç Olmak

Rüyasında karnının aç olduğunu gören kişinin malının ve rızkının azalacağına ya da ondan sürekli yiyen ve fark ettirmeden yavaş yavaş eksilten bir kimsenin peyda olacağına işaret eder. Yokluk, kıtlık ve fakirlik görmek anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: