RuyaTabirleri.com

Rüyada Karınca Görmek

Rüyada karınca görmek bir insan topluluğuna delalet eder. Karınca hayatın uzunluğuna, kolluk kuvvete, hane halkına işaret eder. Rüyada bir kasabaya, şehre ya da ülkeye karınca bastığını görmek oraya kolluk kuvvetin gireceği anlamına gelir. Biri evine karınca bastığını ve yatağının üzerinde karıncalar olduğunu görürse bu çok sayıda evlada işarettir. Bunun tersi olarak, karıncaların evden çekildiğini görme aile bireylerinde eksilme olacağı anlamına gelir. Rüyada karınca aynı zamanda bereketin, kazancın ve rızkın simgesidir. Rüyasında karınca gören kişinin kazancı ve ekmeği bol olur. Eğer önemli bir sağlık sorunuyla savaşan biri, rüyasında vücudunda karınca gezdiğini görürse bu onun vefatına yorulur. Rüya sahibi evinden bir karıncanın, bir şey alarak uzaklaştığını görürse o kişinin maddi sıkıntıları olacağı anlamına gelir.

Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Rüyada karınca yuvası görmek kolektif çalışmaya, dayanışmaya ve yardımlaşmaya delalet eder. Karınca yuvası bir yerde insanlar arasında meydana gelecek olan imece çalışması ile yardımlaşa anlamına gelir.

Rüyada Karınca Öldürmek

Rüyasında karınca öldürdüğünü gören kişi, birinin aklına uyarak, bir hata yapacak demektir.

Rüyada Karınca Yemek

Rüyada karınca yemek, hayırlı bir şeydir. Rüya sahibinin hanesine bolluk, bereket, huzur, mutluluk ve refah geleceğine işaret eder. Rüyada karınca yemek de, eve karınca girmesi de aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada Çok Sayıda Karınca Görmek

Rüyada çok sayıda karınca görmek, soyun devamına ve artışına işaret eder.

Rüyada Vücudunda Karınca Görmek

Rüyada vücudunda karınca olduğunu gören kişi eğer hasta ise bu o kişinin ya hastalığının çok daha ilerleyeceğine ya da öleceğine işaret eder.

Rüyada Kanatlı Karınca Görmek

Rüyada kanatlı karınca görmek iyi değildir. Kanatlı karınca ölüme işaret eder. Kanatlı karınca kolluk kuvvetlerinin ölümüne delalettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karınca Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. yusuf (13 Nisan 2014 saat: 05:38)

  Rüyada evimin dağınık olduğunu gördüm bir arkadaşım ile bir yere gidecektik ev yüksek bir yerde yolumuzun üzerinde karınca Yuvaları vardı diğer bir yola gidiyordum ordada inecegim yolumun üstünde karınca yuvası vardi bizde yuvaya zarar vermemek için çözüm yolu bakıyorduk sonra uyandım ne karıncalar yuvalarına açık yeşil yapraklar taşıyordu ve karıncalar büyük büyük idi yorumu nedir acaba dimdiden teşekkür ederim

 2. kader Beyazit (10 Nisan 2014 saat: 23:15)

  Merhaba aslinda ben pek ruya tabirleeine inanmam ama dun aksam gördüğüm ruyadan çok etkilendim.
  Rüyamda; bir adam tam 16 tane dans eden karinca olduğunu söylüyor. Boyutlari yaklaşık 30 cm ve adam ve bir tanesini alip gidiyor. Giderken de diger karincalar buraya basarlar dikkatli olun der. Birden başka bir sahnede dize kadar su var. Birden üzerime sürekli ışık düşüyor Şimşek oldugunu zannediyorum korkuyorum. Birden farkediyorum ki bir kadın ve bebegi var orada. Kadın bebeğe banyo yaptiriyor ve bebegi isitmak icin mercek tutuyor. Meğer mercekten isik düşüyormus uzerime.
  Başka bir yerde tam bir arkadaşı ararken telefonum pislige düşüyor o arada istiklal marşı okunuyor herkes hazir olda ama ben telefonu aliyorum. Bakıyorum arkadaşım elbiseyle havuzdan geliyor çok normalmis gibi.
  Bir spor salonuna kaydolmusum 3750 tl ye ama sehir degistirdigim için vaz geçiyorum geriye sadece belli bir miktarini geri veriyorlar.
  Genel olarak sıkıntılı bir ruyaydi.
  Şimdiden teşekkürler yorumlariniz için

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,