RuyaTabirleri.com

Rüyada Karınca Isırması Görmek

Rüyada karınca ısırması görmek, çok zayıf bir düşmana sahip olunduğuna ve zarar görülmeyeceğine işarettir. Kendisini karınca ısırdığını gören kişi çok küçük yatırımlar yaparak çok büyük paralar kazanır. Maddi açıdan şansın arttığı bir döneme, borçların ufak ufak ödeneceğine ve sonrasından refaha kavuşulacağına işaret olduğu gibi, kişinin kendini dev aynasında gördüğünü ve egolarının çok fazla olduğunu da işaret eder. Bencil ve cimri kişilere de yorumlanır.

Rüyada Karınca Görmek

Bol paraya yorulur ve bereketli, refah içinde geçecek bir hayata işaret eder. Rüyada karınca görmek genel olarak hayırlı tabir edilen rüyalar arasında bulunur. Bolluk içinde geçen günlere işaret eden rüya kişinin çok çalışmasına, kazancının her zaman beklentilerinin üstünde olacağına da delalettir. Saadet içinde bir ilişkiye, mutlu bir yuvaya ve iyi huylu çocuklara, çalışkan eşlere de işaret eder. Karınca sayısı çok ise bu kişinin çok zengin bir kimse olacağına yorumlanır. Çok sayıda karınca görmek pek çok gayrimenkule ve kira getirisine, rüya sahibinin çok yorulmadan elde edeceği servete de işaret eder.

Rüyada Dev Karınca Görmek

Rüyada çok büyük, devasa karıncalar görmek, kişinin çok özel bir yeteneğe sahip olduğuna ve bu yeteneğinin keşfedilmesi ile büyük paralar kazanacağına işaret eder. Unvan, şan ve şöhret konusunda da rüya sahibinin hayatı boyunca sürecek bir saygınlığa ve itibara kavuşacağının delaletidir. Bu rüya aynı zamanda alınacak çok değerli bir teklife ve sunulacak büyük bir fırsata da işaret eder.

Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Soydan gelen büyük bir mirasa ve hiç bitmeyen bir gelire işaret eder. Rüyasında karınca yuvası gören kişi hatırı sayılır zengin kişiler arasında olur ve darlık, sıkıntı nedir bilmez. Son derece bereketli bir hayatı olur ve tüm ailesini de ihya eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karınca Isırması Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. anonim (10 Haziran 2016 saat: 15:00)

  Ruyamda heladaydim sonra arkami dondum ki bi karinca surusu ayagima dogru cikiyo bi karincada ayagimi isirdi ve kanadi . neyse ki ordan kurtuldum karincalari vucudumdan attim sonra bizim ev iki katliydi asagi kata indim tam asagi inerken sol bacagimi bikasinti tuttu uzerimde uzun bi pijama vardi hemen bakamadim kasiyamadim sonra pijamayi yukari cektim ki bit buyuklugunde bocekler bacagimin bi bolgesini isirip iceri giriyolar bi kac tanesini cektim attim ama yine de iceri giren milyonlar tane vardi sonra yere baktim ki o boceklerin yuvasinin ustune basmisim ordan kactim bacagimdakileri cikartmaya calistim bacagim sismisti icindekiler ciksin diye bacagimi iki tirnagim arasina aldim sktim ve icinden iltaap cikti sonrada uyandim sirt ustu yatmisim

 2. hakan sancar (06 Kasım 2015 saat: 07:52)

  rüyamda nişanlımın evindeydim misafir oolarak ama ev çok kalabalıktı sofra o kadar uzundu ki nişanlımla aramda metrelerce mesafevardı ve yüzüme dahi bakmıyordu. ardından bana kiler gibi bi yerde yatak serdiklerini fark ettim benden başka birileride vardı , orda uyudum sonra uyandım bi acı vardı bişeyler ısırıyordu belimi elimle almaya çalışıyordum karanlıktı göremiyordum sonra bu ısıran şeylerin karınca olduğunu fark ettim. sonra sabah olmuştu herkes dağılıyordu arabalara binildi ben ve iki arkadaşım ordan çıkıyoruz onlarda orda oluyor birden o sabah arabalarda bize yer kalmıyor ve biz yürüyerek uzaklaşıyor.. rüya bu hayırdır inş. cevabınızı bekliyorum

 3. Ebru Bilir (12 Temmuz 2015 saat: 15:33)

  Rüyamda arabanın bagajini açtım elma poşetine karınca sarmış bende şaşkınlıkla onları dağıtmaya çalışırken daha büyük olan karıncalardan 10 15 tane sol konumu ısırdı ve derimden içeri girdi korktum bağırmaya başladım çıkarmaya çalıştım ama çıkaramadım. Isırdıkları yerler kızardı. Derimin altında karıncaları görüyorum ama çıkamıyorum

 4. Anonim (10 Haziran 2015 saat: 08:30)

  Ruyamda bir tarlada yesillikler icinde gezip yelmik topluyordum daha sonra elimi karinca isirdigini gordum kene gibi yapismis vaziyetteydi elimdekileri atipbkarincayi cikarmaya calistim daha ayagimida isirdiginu gordum birden karinca yuvasinin ustunde durdugumu gordum ve uyandim.

 5. Şengül Yıldırım (28 Şubat 2015 saat: 20:01)

  Ruyamda bi akrabamin evine gidiyorum. Mutfakta beni yemek yemek icin masaya oturtuyor. Beni oturttuğu sandalyenin arka tarafında içinde kocaman bisuru karinca bulunan arı kovanini andıran karınca yuvasi var. Karincalar ordan vücuduma geliyor ve heryerim karinca ısırığı oluyor. Kırmızı şişlikler olusuyor. Uzerimden karincalari korkuyla zor temizliyorum.

 6. filiz 44 (06 Şubat 2015 saat: 07:35)

  okuldayım her yerim kaşınıyor sonra doktorlar sağlık taraması için geliyorlar beni muayene edine karınca yiyen hastalığı diyorlar bu da çok nadir görülen bir hastalıkmış karınalar o kadar küçük ki normal gözle göremiyorsun mikroskopla bakınca görülüyorlar sonra insanlar bunu konuşmaya başlıyor hatta bir adam görüyorum tlf da konuşuyor ve diyor ki ” evet o hasta ı buldum bizim ki ile anısı takip edeceğim hastalık sürecini falan diyor.karıncalar yedikçe vücudum yok olacak mış … bu kadar

 7. Hakan (26 Aralık 2014 saat: 10:45)

  Rüyamda işyerimizin doktor odasında ciçek saksısının etreafındae iri başlı karıncalar oğul oğul çoğalmışlar ve ağır hareketlerle ilerliyorlar. Bir an ayak baş parmağımda bir acı hissediyorum ve baktığımda o karıncalardan bir tanesi botumun ucundan bir yarık bulmuş kafasını oradan uzatıp parmağımı ısırmış. acı ile uyandım…. teşekkür ederim. Hayrolsun inşallah.

 8. berna (08 Aralık 2014 saat: 07:46)

  Ruyada yayla evinde oluyorum kız kardeşim banyoda kusuyor ama kusması oyla şekilsiz degil ince dilimlenmiş limon parçaları kusuyor o limon parçalarında milyonlarca siyah kuçuk karınca geliyor banyonun duvarı tavanı yeri simsiyah karınca oldu bence elimeyi aldım karıncalara su tuttum kaçan karıncalardan 10_20 tane kadarı bacağıma çıktı onlarada tuttum ama tutunabilmek için bacağımı isırdılar bende hem su ile hem elim ile bacağımdaki karıncalardan kurtuldum ama bikaçtanesi öldü

 9. elifko (07 Aralık 2014 saat: 10:58)

  Merhaba, rüyamda ayak baş parmağımin üstüne karınca batmıştı. Kafası etimin içinde vücudu dışarıdaydi. Çok kan akti. Bit müddet bekledim yardim istedim eden olmadı. Parmagimda vücudunu oynatıyordu. Sonra çıktı, gitti. Bir tane daha çıktı parmagimdan, kicinda da yavrusu vardı ve o da uçarak gitti. Yorumlarsaniz sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,