RuyaTabirleri.com

Rüyada Karınca Sürüsü Görmek

Rüyada karınca sürüsü görmek, ileride büyük bir mevkiye geleceğinize, sıkıntı ve zorluk çekmeden ganimet elde edeceğinize işarettir. Yine karınca sürüsü, yeteneği olan insanlara, herkesin imrenerek bakacağı bir güce kavuşmaya, hep istediğiniz bir birlikteliğe de işarettir. Bazı yorumcular karınca sürüsünü, sıkıntı çekmeye, zorluk yaşamaya, iş hayatında problemlere yormuşlardır. Sıkıntı sonunda erilen ferahlığa ve üzüntü sonrası elde edilen başarıya da işaret olabilir.

Rüyada Karınca Görmek

Karınca görmek daha çok aile halkından olan kimselere, mala ya da gurbete işarettir. Rüyada karıncaların uçması hasretlik çekmeye veya uzak diyarlara gidileceğine yorumlanırken, malın artmasına, nimetin çoğalmasına da işaret olabilir. Karıncaların toplanması pahalılığa, ağızdan çıkan karınca, ölüme yorulur. Yine bolluk, bereket ve zenginliktir.

Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Karınca yuvası yaşanılan yere işarettir. Bu nedenle bu yuvada görülen şeylerin durumu ile gerçek hayattaki yer arasında ilişki kurulmaktadır. Karınca yuvası uyumlu çalışan ve birlik beraberlik içinde bulunan halka da işarettir.

Rüyada Karınca Yemek

Rüyada karınca yemek yine bolluktur. Çoğalma ve artmaya işarettir. Evin içinde bereketin artacağına bolluk olacağına ve uzun ömre delalettir.

Rüyada Evde Karınca Görmek

Evinde bir sürü karınca görürseniz, o ev halkına ulaşacak bereket, bolluk, şan ve şöhrettir. Yemekler üzerinde toplanan karıncalar sıkıntıdan kurtulup feraha kavuşmaya işarettir.

Rüyada Evden Çıkan Karınca Görmek

Rüyada evinizden uçarak karıncaların çıktığını görmeniz, o ev halkından kimselerin gurbete gideceğine ve evden ayrılacağına işarettir.

Rüyada Atlıkarınca Görmek

Sevinçli bir haber, çabuk ulaşacak bir müjdedir. Atlıkarınca görmek beklediğiniz bir habere ulaşacağınız anlamına gelmektedir.

Rüyada Çok Sayıda Karınca Görmek

Karıncanın çoğalması insanların çoğalması olarak düşünülür. Evde çoğalan karıncalar, çocukların artmasına işarettir. Karıncanın çoğaldığını görenin birçok torunu olur. Soyu artar ve genişler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karınca Sürüsü Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Semra (05 Kasım 2016 saat: 15:25)

  Ruyamda köyde bir yerdeydim bir ağaca yastlandım sonra baktım üzerimde bir sürü karınca ve öümcek geziyordu ben onları elimle temizlemeye çalışıyordum. Ama bir türlü bitmiyordu elbiselerimi çıkartıp atıyordum kollarımda karınca sürüsü vardı resmen ne anlama geliyor

 2. Mehmet (25 Ekim 2016 saat: 04:36)

  Esselemun aleyküm ve rahmetullahi ve bereketu, ruyamda bir işle ilgili nir iken üzerime sayamayacagim kadar karinca cikiyor, birtane oldoruyorum ama üzülüyorum sonra iki derken uc baya karinca öldürdü m ama surekli isiriyorlar,parcalar casina elim den sırt timdan isiriyorla, sonra yere bi bakiyorum sayamayacagim kadar çok sayıda karinca var… sonra kahvalti yapıyorum evimde uc ila dort kisiyiz, yani aikem ile yiyorum yiyorum doymuyom sonra sofrayi tamamini yer sofrasini komple yiyorum ben bir buyuk bir karinca olmusum ailem benden korkuyor… sonra korku ile uyaniyorum saat sabahin 4 ü,…. Yorumunuzu Yazın Allaha emanet olunuz.

 3. derya (15 Ağustos 2016 saat: 07:18)

  Rüyamda eşim ve ben koltukta otururken birdenbire bi bakıyorum üzerimde karıncalar dolaşıyor lamba yanmiyomus sonra eşimin ustunde de olduğunu farkediyoruz mutfak balkonuna koşup soyunup karincalari düşürmeye çalışıyoruz ben çok korkuyorum sonra eşim ustundekileri düşürürken karıncalar yerde birleşip bir şekil olusturuyolar şeklin ne olduğunu tam göremiyorum daha sonra eşimin topuklarinin ustunde iki tane değişik bir böcek görüyorum yakalayıp öldürmeye çalışıyoruz ama yakalayamiyoruz.yorumlarsaniz sevinirim. Merak ediyorum.

 4. Merve (07 Haziran 2016 saat: 11:53)

  Arkadasimlan arkadasimin apartmanin diskapisinin önünde oturuyoruz. Sonra ayakkabımı çıkartıyorum,ayakkabımın içinde baya karıncalar var ayakkabımı alıp sallıyorum ki karıncalar cıksın diye, bu ara arkadasımda demin bendede öyleydi herhal benden sana geldiler dedi, sonra giniyorum ayakkabımı sonra bakıyorum yine karıncalar dolmus bu durumu üc kere tekrarliyorum sonra terliklen öldürmeye calışıyorum ama ölmüyorlar sonra bende ordan gidiyorum uzaklasıorum ama karıncalar benı takip ediyorlar

 5. ESRA (03 Haziran 2016 saat: 11:46)

  ruyamda ofisine ortak olmayı düşündüğüm kişinin ofisine gidiyorum.Benim için ayrılan odanın bahçesi var ve orda kocaman bir agaç var.Ağacın gövdesinde karıncalar yuva yapmış.ortak olacağım kişi agaca çıkıyor ve karıncalar onun üzerine tırmanmaya başlıyor.

 6. gül batman (10 Mayıs 2016 saat: 06:57)

  rüyamda yabancı bir eve giriyorum merdiveni çıkarken yanım da ablam ve eniştem var merdivenden ayağımı atarken bir sürü karınca ayaklarıma tırmanıyor ve çoğalıyor.yerden uzaklaşmaya çalışıyorum yürüyemiyorum .kapının iki tarafına tırmanıyorum.

 7. Tedua (17 Nisan 2016 saat: 08:21)

  Ben evliyim rüyamda grlinlik giyip kocamın yanına gidiyorum evlencez yolda yürürken gelinliğimin üstünde paralar var onları çıkartıyorum kocamla buluşuyoruz kuaföre gidiyoruz geliniğimin üstüne bi sürü karınca çıkıyo bikaç tanesini öldürüyorum ama çok var

 8. Anonim (10 Nisan 2016 saat: 11:23)

  Rüyamda bir şeker kabı vardı, (toz ,beyaz şeker) ben bu kaptan şeker almak için kaşığı daldırdığımda bir kaç tane karınca çıkıyor içinden , ben kaşıkla karıştırmaya devam edince gitgitde çoğalıyorlar ve ben kabın karıncaların yuvası olduğunu düşünüyorum.

 9. sevgi yılmaz (24 Mart 2016 saat: 01:06)

  Rüyamda evimde çok büyük kaarınca sürüsü varmış,ben bu karıncaları beliyormuşum. Karıncalar birden daha çoğalıp, birbirine tutunup karşımda ayakta duran insan şeklini oluşturuyorlar.. Ve o karıncalar insan gibi konuşup bana:bu zamana kadar sen bize yardımcı oldun şimdi sıra bizde
  Söyle ne istersen yapıcaz dedilkeri sırada uyandım…

 10. canan can (28 Aralık 2015 saat: 01:02)

  rüyamda yerde yatıyordum.ve üzerime karıncalar sarmıştı.ve yine aynı gece uçak gördüm evimin camından dışarı bakıyordum mutlu bir şekilde sonrasında iki tana ucak göründü havada ve ikisi de evin bahcesine düştüler.lakin düşerken sanki balon misali havaları söndü.uçakların düştüğü an panikledik yanımda halam ve yeğenim vardı.sonra hastahanede gördüm kendimi.telaşlı bir şekilde koşuşturuyordum.

 11. zeliha (23 Kasım 2015 saat: 12:17)

  Ruyamda yattigim odanin tavanindan karincalar dusuyor birden.yerde bisuru oluyo topluluk halde..ben onlardan kacmaya calisiyorum ve en sonda uzerlerine karton kagit atip basiyorum…sevdigim bi cocuk var.o da diger odada temiz yatakta uyuyor.ona cok imreniyorum ama yer degiselim diyemiyorum.

 12. ozlem (06 Ekim 2015 saat: 20:26)

  Merhaba. Bu gün rüyamda kuzenimle beraber bir ağacın altında bahçelik bir yerde duruyoruz. Ben ağaca tırmanıyorum. Birden agacin dallarında birsuru karıncanın olduğunu görüyorum. Benimde böcek fobim olduğundan hemen dalı bırakıyorum. Aşağı dusuyorum. Anlamı nedir cevaplarsaniz çok sevinirim şimdiden tesekkurler.

 13. Murat (16 Eylül 2015 saat: 10:41)

  Rüyamda bir kaldırımın dibinde başımı kaldırıyorum ve kaldırımda karınca sürüsü görüyorum. Gözlerimi kapatıp tekrar açıyorum bütün karıncalar birden bire ugur böceğine dönüşüyor ve bitanesi yüzümden yürüyerek gözümün üstünden geçip tam alnımın ortasında duruyor.ne anlama geldigini cok merak ediyorum simdiden teşekkürler.

 14. LeeMiSun (14 Temmuz 2015 saat: 14:26)

  Rüyamda çok Sayıda karınca be böcek gördüm eve böcek getirmiştik ve 1 gün sonra o böcek 2 Yaşında bebek oldu ondan sonra bütün böcek ve karıncalar evimize geldi. karınca ve küçük böcekler vucüdümda dolaşıyordu ben de kurtulmak için sürekli yıkanıyordum .

 15. betul (14 Haziran 2015 saat: 11:57)

  Evde camlarda sineklik olmasına ragmen iki kızımı ve beni sinekler ısırıyor ama ortada sinek göremiyorum.rüyamda ise evde yerde karınca görüyorum,hali altına bakıyorum karınca sürüsü,sonra evin her yerinde karınca topluluğu görüyorum,parkelerin altında bile karınca topluluğu görüyorum ve eşime telefon edip demek ki bizi bu karıncalar mı ısırıyor,ama karıncalar insan isirir mı isirsa bile kaşıntı yapar mıki diye eşime soruyorum. Rüyam bu kadar. Ne anlama geliyor dersiniz. Teşekkürler

 16. songul (07 Haziran 2015 saat: 09:10)

  Rüyamda evde bir sürü karınca sürüsü var. Sırf onlardan kurtulmak için bir abi kucak dolusu beyaz yılan getiriyor o yılanlarda karıncaları yiyor arada yılanların kuyruğu bacağıma değiyor çok korkuyorum ama bir yandan da karınca sürüsünün evden gitmesini istiyorum kucak kucak yılanları kapının eşiğine koyuyoruz ki köşede çikan karıncaları yesin.

 17. Satabay (03 Mayıs 2015 saat: 07:26)

  Rüyamda çok fazla kar yağıyordu. Arabayla çıkıp geziyorum niye yandan da Mayıs ın 2 si be bu kadar kar yağıyor diyorum. Her yer bembeyaz. Sonra boğaz kenarı gibi bir yerden geçerken deniz dalgalarını görüyorum birden bire çok büyük bir dalga benim üzerime geliyor ve denize sürüklüyor Eyvah burada öleceğim derken kendim denize girip arabayı tutup çıkarıyorum (bu arada bedenim arabanın içinde)
  Karaya çıkarıp arabayı oyuncak araba gibi ileriye savunuyorum. O sırada bacağımı birsey ısırıyor bir bakıyorum ki bir yığın karınca her yerde ve üzerimde oradaki insanlar artık karıncalarla baş edemiyoruz diyor. O anda eski sevgilim telefonla arıyor mutlaka görüşmemiz lazım diyor. Görüşüyoruz ve bir kitapçı gibi bir yerde ona bi kitap veriyorum. Bir kadın geliyor psikolog Muş mutlaka sizinle ilişkiniz ve bu kitap hk da konuşmalıyı diyor. Seans gibi bir şey yapıyoruz

 18. Azize (30 Nisan 2015 saat: 09:59)

  Ruyamda cok sayida karincanin uzerime tirmandigini gordum elimle uzerimdeki karincalari cirparak atmaya calistim daha sonra esofmanimin ayak uclarini kivirip ayak ucumdan iceri giren karincalarida temizledim hatirladigim baska birsey de bir ev yada bina girisine benzer bir yerde oldugun oldukca buyuk bir girisi vardi anlamini cok merak ediyorum sevgilerle

 19. zeliha (09 Mart 2015 saat: 06:50)

  Gunaydin
  Ben ruyayla uyandim sabah 6:30da.ruyamda annemin yatak odasinda yerde ölmus ve ölmek uzere olan kara sinekler,tirtil ve kabugundan cikmis 3 tanesalyangozlar biri sari gibi biri beyaz biri ufak gri gibi.ben bunlari toplayip disari atmak ostoyorum.arkadasim diyo ki sabaha kadar burda kalsinlar karincalar yer diyor.yerde de bi bakiyorum karincalar cogalmaya basliyor.ve o sirada uyandim.yorumunuzu bekliyorum..tesekkurler..

 20. birgül mısır (09 Aralık 2014 saat: 01:06)

  Merhaba rüyamda sek daki iciyorum ama normalde hic kullanmadım sarhoş olup avlamak istiyorum içimi dökmek istiyorum ama sarhoş olmam çok uzun sürüyo erkek kardeşim elinden şişeyi alip bi catiya atiyo bende şişeyi ariyorum bi bakiyorum toprağın üstünde bi bos mezar gibi biyer üstündeyim elimde daki şişesi ve yere baktigimda karıncasürüsü birden bagriyorum silkeliyom uüstünden bu bi kaç kez tekrarlaniyo ama pek bi korku yok sadece çok merak ediyorum yorum beklihorum

 21. Ceyhun (17 Ekim 2014 saat: 02:06)

  Rüyayı göreli bayağı oldu. Rüyamda kış mevsimiydi ve heryer karanlıktı.Büyük bir karınca sürüsünün en arkasındaydım.Vücudum sürünün sol tarafından gidiyordu ama ben sağ tarafı görüyordum. Sonra ilerlemeye başladım ve sürünün en önüne geldim. En önde meşale ile yolu aydınlatan karınca bana ”yüzbaşı eminmisiniz ?” dedi. Ve bende meşaleyi aldım.Alır almaz bir karıncaya bindim (bundan emin değilim) Ama meşaleye gerek kalmadan ay ışığı ile aydınlandı gece. Yolda devam ederken devasa bir ağaç bulduk,koskoca bir ormanın ortasında duruyordu ve onun etrafında ağaç yoktu 10-15 metre boyunca. Sonra sürü ile ağaca tırmanmaya başladık,ağacın gövdesinde ilerlerken benim göremedim,ağacın diğer tarafından mücadele sesleri geldi,sonra yanımda ki karıncaları yakalamaya örümcekler ve kuşlar geldi. Karınca sürüsü mücadele ediyordu ve sanki her biri öldüğünde onlarca karınca sürüye katılıyordu. Ay ışığı ile bütün mücadeleyi gördüm o sırada bende en önden bir karıncanın sırtında tırmanıyordum,sanki insandım,ama karınca boyutunda.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , , ,