RuyaTabirleri.com

Rüyada Karınca Yuvası Görmek

Rüyada karınca yuvası görmek, birlik ve beraberlik içinde olmaya, dayanışmaya, anlaşmaya ve karşılıklı hoşgörüye işaret eder. Rüya sahibinin gerek aile içinde gerekse iş hayatında sorun yaşamadığına, komşuları ile çok iyi geçindiğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin çevresiyle çok yakın olduğuna, onlardan hayır gördüğü gibi kendisinin de onlara karşı hayır yapmaktan geri durmadığına işaret eder.

Rüyada Karınca Yuvası Bozmak

Rüyayı gören kişinin ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacak bazı olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin sorunlu, stresli ve zor günler yaşayacağına bu nedenle huzurunun kaçacağına ve çevresindekilerle anlaşmazlık içine düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Karınca Yuvası Yapmak

Rüyada karınca yuvası yapmak hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin hayatının düzene gireceğine, çevresinin genişleyeceğine, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, başarılarının artacağına ve bu sayede aile ve iş hayatında istediği mutluluğu yakalayacağına yorulur.

Rüyada Evinde Karınca Yuvası Görmek

Rüyayı gören kişinin evinde ve aile bireyleri arasında yaşanacak hayırlı gelişmelere alamet eder. Hane içinde yaşanan kırgınlıkların, küslüklerin, kinin ve nefretin biteceğine, herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına, aile içinde barışın, sevginin ve huzurun hâkim olacağına tabir edilir.

Rüyada Karınca Yuvasına Basmak

İyi değildir ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin atacağı yanlış adımlar ve alacağı yanlış kararlar nedeniyle hayatının bozulacağı, gülen yüzünün solacağı ve canının sıkılacağı anlamına gelir.

Rüyada Karınca Yuvasına Oturmak

Rüyayı gören kişinin çalışkanlığı sayesinde başarılarının artacağına alamet eder. Rüya sahibinin şansının yaver gitmesi sayesinde işlerinde bolluğun ve bereketin de çoğalacağı ve kazancının yükseleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Karınca Yuvasından Toprak Almak

Rüya sahibinin azimle ve büyük bir kararlılıkla gireceği bir işten olumlu sonuç alacağına ve bundan sonra işlerinde aynı çalışkanlığı göstereceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karınca Yuvası Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Özlem (12 Ocak 2015 saat: 11:58)

  Rüyamda orman gibi biyerdeydim yanımda annem ve babam vardı. Boyle kalabalık ağaç dallarının arasından geçtiğimiz yerler oldu. Bi ağaç vardı üzerinde curumus bi köpek vardı. Çürümüş ama daha tam ölmemiş ölmek üzereydi. Sonra biraz daha yürüdük omzumda böyle yuvarlak büyük bişey vardı ve beni korkutuyordu içinde böcek falan vardır diye. Babamdan onu almasını istedim 2 parça şeklinde alabildi. Aldığında altından karıncalar çıktı. Bende elimle omuzumu sirkeleyip yere attım onları.

 2. Elif (07 Ocak 2015 saat: 08:22)

  Rüyamda elimin içinde karınca yuvasını çıktığını, ve parmaklarımın aralarının karınca dolduğunu gördüm. Elimde ki karıncalardan kurtalayım derken birde baktım üst bacağımda bir tane daha yuva çıkmış. Her yerimi karınca başmıştı. Çok kaşındırıyordu. Hemen koşarak tanıdığım ilk evin kapısını çaldım fakat evde kimse yoktu. Mecburen evime koşayım annem yardımıma yetişsin diye düşündüm. Eve gittim annemi karşımda gördüm, uyandım. Rüyam çok rahatsız edici aynı zamanda çok gerçekciydi. Tabirini yapabilirseniz çok sevinirim. Kolay gelsin şimdiden teşekkürler…

 3. fahri karakayalı (02 Aralık 2014 saat: 21:19)

  her taraf karınca yuvası dolu bazısı boş, bazıları dolu. yuvaya ayağımı sokuyorum karıncaların ayağımın üstüne çıkmasını istiyorum, birkaç karınca ayağımın üstüne çıktı. birkaç tanesinide ben elimle alıp ayağımın üzerine koydum.

 4. Alya (27 Kasım 2014 saat: 15:19)

  Rüyamda annem elinde gaZoz ya da yanlış hatırlamıyorsam soda şişesiyle balkonda duruyordu. Bende bahçede karınca yuvasının üzerine kağıt parçaları koyuyordum. Annem kağıt parçalarının üzerine de soda döküp onları ve karınca yuvasını tamamen yakmamı söylüyordu.. sebebini soramıyordum. Çok korkuyordum. Ve tüm karıncalar içeri karışıyorlardı. Teşekkür ederim..

 5. Alya (27 Kasım 2014 saat: 15:18)

  Rüyamda annemi elinde gaZoz ya da yanlış hatırlamıyorsam soda şişesiyle balkonda duruyordu. Bende bahçede karınca yuvasının üzerine kağıt parçaları koyuyordum. Annem kağıt parçalarının üzerine de soda döküp onları ve karınca yuvasını tamamen yapmamı söylüyordu sebebini soramıyordum. Çok korkuyordum. Ve tüm karıncalar içeri karışıyorlardı. Teşekkür ederim..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,