RuyaTabirleri.com

Rüyada Karıncalar Görmek

Rüyada karıncalar görmek, rüyayı gören kişinin rızkının genişleyeceğine, elinin bollaşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına delalet eder. Rüya sahibi ne kadar çalışır, ne kadar azmeder ve inanırsa o ölçüde dünya malına kavuşacak, o kadar lüks ve konforlu yaşayacak ve o kadar da kazanç elde edecek demektir.

Rüyada Karıncalar Tarafından Isırılmak

Rüyayı gören kişinin kendi alanında uzman olmuş ve yönetici koltuğuna oturmuş kişilerin teşviki ile ticaret hayatına atılacağına, işinin ehli olacağına bu sayede daha çok gelir sağlayacağına, daha bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Karıncaların Öldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin şansının ve bahtının kapanması nedeniyle rızkının kesileceğine tabiri caizse elini atacağı dalların elinde kalacağına, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına, rüya sahibinin fakirleşeceğine, üzüleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına ve hastalanacağına delalet eder.

Rüyada Karıncaların Saldırması

Rüyayı gören kişinin yatırımlarının ve projelerinin kendisine önemli düzeyde getiri sağlayacağına, çalışmalarının artacağına, işlerinin hızlanacağına, işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına alamet eder ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyada Karıncaları Öldürmek

Rüyayı gören kişinin rızkına ve kazancına kendi eliyle mani olacağına işaret eder. Rüya sahibinin ayağına kadar gelmiş fırsatları hiç düşünmeden deyim yerindeyse elinin tersi ile iteceğine, pişman olduğunda da iş işten geçmiş olacağına yorulur. Kişi belki de ufacık bir hata nedeniyle büyük bir servetin sahibi olma şansını kaybedecek demektir.

Rüyada Karıncaların Vücudu Sarması

Rüyayı gören kişinin maddi ve manevi olarak rahata ereceğine, bu sayede hem huzuru, hem ağız tadını, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, bundan sonrası için de tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!