RuyaTabirleri.com

Rüyada Karışık Görmek

Rüyada karışık görmek, aile hayatında yaşanan üzüntülü ve sıkıntılı olayların son bulacağına, bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına ve sorunların çözüme kavuşacağına yorumlanır. Ancak bazı rüya tabirlerinde korkuların ve endişelerin tekrar ortaya çıkacağına ve deyim yerindeyse hayatı cehenneme çevireceğine işaret eder.

Rüyada Karışık Renkler Görmek

İş hayatında ortaya konulan çalışmalar sayesinde zafer elde etmeye, kazanılan büyük başarılar ile rakipleri geride bırakmaya, düşmanlardan ve art niyetli kişilerden alınacak önlemler sayesinde kurtulmaya ve kazanılan güven ve elde edilen kazançlar sayesinde ferahlığa çıkmaya delalet eder.

Rüyada Karışık Yollar Görmek

Uzun zamandan beri büyük bir şevkle üzerinde kafa yorulan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntılara, yapılan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak zarara düşüleceğine, uğranan zarardan kurtulmak amacıyla destek alınamadığı ve yardım bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine ve zor zamanlar geçirileceğine alamet eder.

Rüyada Karışık Şeyler Görmek

Hayat içerisinde çok büyük beklentiler ile girilen bir işten çeşitli sıkıntılar ile çıkılacağına, kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine ve uğranılan zararlar ve ters giden işlerden ötürü endişeli hallere düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada Karışık Kuruyemiş Görmek

İş hayatında çok büyük, başarılı ve kazançlı işlere imza atılacağına, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine ve rahata erileceğine yorumlanır.

Rüyada Karışık Turşu Görmek

Aile hayatı ile ilgili üzüntülü günlerin yaklaşmakta olduğuna, ister istemez yaşanan büyük sıkıntıların iş hayatını rayından çıkaracağına, karşılaşılan durumlardan ötürü üzüntü duyulacağına ve hastalıkların başlayacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!