RuyaTabirleri.com

Rüyada Karışık Rüya Görmek

Rüyada karışık rüya görmek, görülen her bir nesne, durum veya olayın ayrı şekillerde yorumlanmasını gerektirir. Genel olarak bu tip rüyalar kişinin huzursuz bir durumda olduğunun altını çizerken, sıkıntılı haberler almaya ya da yaşanan bazı olumsuz olaylar neticesinde bir anda stres yaşamaya da yorumlanır. Genelde hayra yorumlanmazlar ancak yine de rüyanın diğer unsurlarına uygun şekilde yorumlanması en doğrusudur. Tartışmalı ortamlarda bulunmak veya yakınlık duyulan kişilerden gelecek sıkıntılı haberlere üzülmek yahut geçmişle alakalı hatırlanmak istenmeyen anıların yeniden gün ışığına çıkması yüzünden yaşanacak iç sıkıntısına da ifade edilir. Karışık rüya görmek, zaman zaman hastalık, kaza veya üst üste gelen aksiliklere tabir edilir. Bir eşyanın kaybolması, bir ödemenin yapılamaması ya da mali anlamda sıkışıklık yaşanması olarak da ifade edilir.

Rüyada Karışık Şeyler Görmek

Aile yaşamıyla alakalı konularda bazı sıkıntıların, üzücü haberlerin kişiyi etkileyeceğini işaret eder. Genelde hastalık haberi almak veya sevilen birinin başına gelen talihsiz bir olayı işitmek olarak da yorumlanır. Rüyada karışık şeyler görmek işlerde müşkül duruma düşmek, karar almakta zorlanmak, geleceğe yönelik endişelerin artması nedeniyle kişide kaygı bozukluğu oluşması anlamındadır. Her ne kadar olumsuz durumlara işaret etse de, yaşanan sorunların veya sıkıntılı günlerin çok uzun sürmeyeceğine de delalettir.

Rüyada Karışık Renkler Görmek

Özellikle iş ve eğitim alanında iyi bir kariyer fırsatı elde etmek manasına gelir. Rüya sahibinin birden fazla alanda uzmanlık elde edeceğini ve sahip olduğu bilgi, beceri ve donanımı kendine iyi bir gelecek inşa etmek için kullanacağına alamettir. Kalabalık ortamlarda bulunmak, çekiciliğin, cazibenin artması sayesinde özellikle bekar kişilerin pek çok aday ile karşılaşacaklarına ifade edilir.

Rüyada Karışık Rüya Görmenin Psikolojik Yorumu

Stresli, belirsizlikle dolu, özellikle geleceğe yönelik endişelerin arttığını bildirir. Kişinin psikolojik açıdan kendisini rahat hissetmediğini, endişelerinin yoğunlaşması yüzünden rahat uyuyamadığını ifade ederken, bir amacı olmadığını düşünmenin yarattığı karamsarlığa da dikkat çeker.

 

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!