RuyaTabirleri.com

Rüyada Karışıklık Görmek

Rüyada karışıklık görmek, hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin kendisine dikkat etmesi gerektiğini haber verir. Rüya sahibinin, çok iyi, dürüst ve namuslu bir insan olmasına rağmen çok yakınındaki bir kişi tarafından çıkarılacak dedikodu ile çok üzüleceğine ve bu dedikoduyu yayan kişiyi bulduğunda kendisi ile tüm bağlarını koparacağına delalet eder. Aynı zamanda, kişinin düşmanlarının harekete geçmek üzere olduklarına ve bu duruma karşı çok dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Karmaşa Görmek 

Rüyayı gören kişinin, hayat içerisinde sarfedeceği bir söz ya da yapacağı bir hareketin bazı kişiler tarafından çeşitli şeyler için kullanılacağına, bu yüzden rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine alamettir.

Rüyada Evde Karışıklık Görmek

Uğranılacak olan bir iftira ya da çıkacak olan bir dedikodu yüzünden rüya sahibinin aile hayatı içinde çok zor zamanlar geçireceğine, eşi ile arasının açılacağına, işlerini boşvereceğine, hayatının kötüleşmeye başlayacağına ve bu dedikoduyu çıkaran ya da iftira eden kişiyi bulduğunda çok büyük tartışma yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada İşyerinde Karışıklık Görmek

Rakipler tarafından ortaya atılacak bir iftira yüzünden çok büyük maddi sıkıntılar yaşanacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, yapılan ortaklıkların bozulacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine ve iş hayatının bitme noktasına geleceğine alamet eder.

Rüyada Kafa Karışıklığı Görmek

Rüyayı gören kişinin, uğradığı iftiralar ve bu yüzden karşısına çıkan sorunlardan ötürü çok zor zamanlar geçirdiğine, bu sebeple kendi içinde bir çatışmaya girdiğine, yaptıklarından ya da söylediklerinden ötürü çok büyük bir pişmanlık yaşadığına ve artık daha dikkatli olup herhangi bir şekilde aynı sorunların tekrarlanmasını engelleyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: