RuyaTabirleri.com

Rüyada Karısının Aldattığını Görmek

Rüyada karısının aldattığını görmek, yaşayacağınız birtakım ailevi problemlerin habercisidir. Bu rüyayı gören kişi, eşi ile birtakım sorunlar yaşar ve bu sorunların nedeni genellikle evin dışından bir kimsedir. Rüyasında karısının kendisini en yakın arkadaşı ile aldattığını görmek, eşinden gelecek bir musibete, onun büyük bir günah işlemesine veya doğru yoldan ayrılmasına yorumlanır. Rüyada karısını aldatmak da, dünya hayatında hileye başvuran, işlerini halletmek için diama yalan söyleyen, insanları kandırmaktan çekinmeyen bir adamın göstergesidir. Rüyada karısının kendisini tanımadığı birisi ile aldattığını gören eşi ile arasındaki tüm sorunları halleder. Çünkü bu rüya bazı tabircilere göre tam tersine işaret eder. Yani aile huzuru ve mutluluğu artar.

Rüyada Aldatmak

Aldatmakla ilgili rüyalar genellikle hayra yorumlanmaz. Hadiste “Bizi aldatan bizden değildir.” denmektedir. Bu nedenle aldatmakla ilgili rüya gören kişi, dine muhalefet edecek davranışlarda bulunur. Bu rüya günah işleme, hatalar yapma, dünyevi hayatın gösterişinden etkilenerek maneviyatı tamamen bir tarafa itme anlamlarına da gelmektedir. Rüyada kim olursa olsun aldatan kişi, iyi yolda değildir. Bu rüya dikkatli olmanız gerektiğini gösterir. Zira size kendinize çeki düzen vermeniz için yapılan bir uyarıdır.

Rüyada Aldatılmak

Rüyasında herhangi birisinin aldatmasına maruz kalan kişi dünya hayatında mağdur olur. Bu rüya iyi niyeti yüzünden insanların kandırmacalarına maruz kalan ve bu saf niyeti daima kullanılan bir adama işaret eder. Rüyasında iş hayatında aldatıldığını gören kimsenin arkasında bazı hileler yapılır ve zarar etmesi sağlanır.

Rüyada Karısının Aldattığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya genellikle iç dünyanızdaki endişe ve korkularınızın bir yansımasıdır. Gerçek hayatında eşini kıskanan, ondan ayrılmaktan korkan veya kendisini aldatmasından endişe duyan kişiler böyle rüyalar görebilmektedirler. Aslında bu rüya size bilinç altınızın yaptığı bir oyundur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karısının Aldattığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Memet (28 Haziran 2016 saat: 06:38)

  Merhaba hocamın 15 yasında iken evle ndirildim töre yüzünden önce leri şimdi evli oldugum eşimii babam alacak o evlenecekti kızın ailesi karşı çıkınca benimle evlendr diler 12 sene oldu evliyiz ben yaklaşık 5 sene önce sine kadarda hiç bir şey yoktu takı ben askere gittim geldim sürekli rüyamda esimin beni babamla aldattihini gördüm ve 5 sene den beri nerdeyse 2 günde bir hep aynina benzer rüyalar görüyorum artık kafa yi yemek uzereyim elimden bir kaza çıkacak kaç kere eşimle konuştum böyle bir şeyi bendenn nasıl beklersin deyip günlerce ağladı ama benim bu rüyalar bir türlü rahat biralmıyor delirucem lütfen bir çare söyleyin saygilar

 2. aynur (09 Haziran 2015 saat: 09:15)

  Ruyamda esim ve yaninda arkadasi yada abimmiydi prk hatirlamiyorum geneleve gitmisler icmisler neyse rsim bunu bana gayey rahat anlatiyor ne yaptiklarini detayona kadar bende dinliyorum cok sinirleniyorum dinlerken ama anlatsin diye ayyrintili belli etmiyorum kizcami snlarsa anlatmaz diye boyle uyandim

 3. okan (17 Mayıs 2015 saat: 10:40)

  ruyamda esimin beni aldattigini gordum. ayrintili olarak olay soyle annemin hastaligindan dolayi esimi ben memlekete gonderdim ben de bir kac gun sonra izin alip yanina gittim eşim isim var carsida dedi bende tamam dedim gitti aradan bir saat sonra bi arkadasim aradi gel gezelim diye gezmeye gittik sonrasinda bi sokaktan bi sokaga gecis yapmak için bi salon gibi yerden geciyordukki karsida hem akrabam hemde cocukluk arkasimin yaninda esimi gordum bide iciyolardi dansozde oynuyodu onada 20tl takti sonrabende bize niye haber vermedin felan dedim sonra dansoz esimin kucagina oturdu dans etti sonrasinda ben hizli bi sekilde ciktim orda ama esimin arkadasima ben sana dedim 1saat once ciksaydim diye sonra pesimden geldi bir kizla birlikte ben yuz vermedim sonra pesimizden bak yanlis anladin felan diyodu annemle kardeslerimde bi anda nasil geldilerse geldiler sonra ben esimin babasiji aradim bu o…. nuzu alin dedim otobus biletini aldim sonrada akrabam olan cocugu da dizinden vurdum. oyle karisik bitti.

 4. arif (02 Nisan 2015 saat: 05:29)

  rüyamda eşimin saçları ıslak arkadan bağlı bir şekilde hiç tanımadığım bir adam gelip saçlarını okşuyor ve ben adamı bir süre sonra dövmeye başlıyorum anlamı nedir şimdi bir komşu yüzünden tartışıyoruz rüyadaki adam uzun boylu kumral uzun burunlu hiç görmediğim biri yani komşuyla alakası bile yok

 5. özcan (17 Ocak 2015 saat: 14:50)

  Esimin ruyada beni biriyle aldattığı haberini alıyorum. Aldattığı kisiyi araştırıp buluyorum kendisine (esime) söylüyorum evet bir kere oldu diyor. Tüm bunlar olurken eşim hamile bu çocuğun sahibi kim diyorum onada sensin demiyor,. Yanı sıra 2 yada 3 yaşlarında bir cocugumuz daha var peki bu çocuğun babası kim diyorum bilmiyorum onun babasını diyor.
  esimin hamile olma durumunu net hatırlamıyorum aslında ama diger çocuğu hatırlıyorum. Ardından ruyada ben psikolojik buhranlara giriyorum kızın üzerine cok gidiyorum. Nihayetinde dusuncem ayrılmak tabi öncesinde durumu bir türlü sindiremiyorum. Ruyada aslında kendimi telafi etmeye çalışıyorum ki uyanınca esime rüyayı yansitmayayim diye.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,