RuyaTabirleri.com

Rüyada Karlı Dağ Görmek

Rüyada karlı dağ görmek, rüyayı gören kişinin gözünü en yüksek, en zorlu ve herkesin kolay kolay ulaşamayacağı yerlere dikeceğine ve bu uğurda çok mücadele edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin amacına ulaşacağı işlere gireceğine ve bu işlerde alacağı üstün başarılar ve büyük zaferler sayesinde en üst noktalara geleceğine ve hedeflerine ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Karlı Dağa Tırmanmak

Rüyayı gören kişinin tüm zorluklarla baş edecek gücü, inancı, kudreti ve hikmeti kendinde bulacağı anlamına gelir. Cesur, azimli, çalışkan ve mücadeleci bir kimseye ve onun yaşamı boyunca kazanacaklarına alamet eder.

Rüyada Karlı Dağda Yürümek

Cefa çekmeye, sıkıntılara karşı göğüs germeye, dayanmaya ve ayakta kalmaya çalışmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin güçlüklere rağmen amacına ulaşmaktan vazgeçmeyeceğine ve başarı için çok ısrarcı olacağına delalet eder.

Rüyada Karlı Dağdan İnmek

Rüyasında karlı dağdan indiğini gören kişi, umutlarını yitirerek hedeflerini, amaçlarını ve hayallerini terk edecek demektir. Rüya sahibi karşısına çıkan engeller nedeni ile korkuya kapılacak, cesareti kırılacak ve bu nedenle planlarından da vazgeçecektir diye kabul edilir.

Rüyada Dağlarda Kar Görmek

Rüyada dağlarda kar görmek, rüyayı göre kişinin maddi anlamda gücünü kaybetmesine neden olacak işler yapacağına ve zarar edeceğine işaret eder. Sorunlarla karşılaşmaya, borçlanmaya ve geçim derdine düşmeye işaret eder.

Rüyada Kar Görmek

Rüyada mevsiminde görülen kar, şifa, kurtuluş ve hayır olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir. Fakat mevsimi dışında görülen kar iyi değildir ve şanssızlık olarak tabir edilir.

Rüyada Karla Oynamak

Ferahlamaya, esenliğe ve iyi günlere kavuşmaya, keyif içinde olmaya ve güzel duygular yaşamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin mutlu olmasına vesile olacak olaylara yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: