RuyaTabirleri.com

Rüyada Karnabahar Görmek

Rüyada karnabahar görmek, rüyayı gören kişinin zahmete ve riske girerek, yorularak, yıpranarak, çile çekerek elde edeceği toplu bir paraya, rızka ya da kazanca alamet eder. Rüya sahibinin çalışmadan, emek vermeden, alın teri akıtmadan ve uğruna nefes tüketmeden bir iğneye dahi sahip olamayacağı anlamına gelir. Aynı zamanda sert mizaçlı ama pamuk kalpli bir insana işaret ettiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Karnabahar Kızartması Görmek

Rüyayı gören kişinin hakkı olan bir şeyi alacağına, elinin bollaşacağına, rahat edeceğine, sıkıntıdan kurtulacağına, keyfinin yerine geleceğine, geçiminin kolaylaşacağına, harcama yapma ve alım gücünün de artacağına işaret eder. Rüya sahibi kolaylıklarla karşılaşacak demektir.

Rüyada Karnabahar Almak

Rüyayı gören kişinin kadri ve gönlü yüce olan bir kimse sayesinde kısmet alacağına, işe ve aşa kavuşacağına, onun sayesinde iyi geçim halinde olacağına, şansının açılacağına, ticaretinin de gelişeceğine alamet eder. Rüya sahibinin karşısına çıkacak hayırlı bir kimse sayesinde kendisini ispat etmeyi başaracağına, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına yorulur.

Rüyada Karnıbahar Toplamak

Rüyayı gören kişinin zar zor da olsa birikim yapacağına, mal sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine ve cefa çekerek edindiklerinin keyfini sürerek, tadına vararak, doyasıya yaşayarak çıkaracağına delalet eder.

Rüyada Karnıbahar Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi, manevi olarak aradığı gücü, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, işinde başarılı olacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine tabir edilir.

Rüyada Karnabahar Tarlası Görmek

Rüyayı gören kişinin zenginliği bulacağına ve servet sahibi olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayırlı rızık elde edeceğine, birikiminin artacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine, lüks, konforlu ve rahat bir hayat süreceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: