RuyaTabirleri.com

Rüyada Karne Almak

Rüyada karne almak, kişinin başına gelecek talihli ve güzel olaylara yorumlanacağı gibi, aynı zamanda maddi konuda da çekilen her türlü derdin kısa süre içinde biteceğine, eli açılan ve rahatlayan rüya sahibinin alışveriş yapacağını, kendine ve sevdiklerine hediyeler alarak kutlama yapacağını işaret eder. Karne aldığını gören kimseler genç ise, sorunsuz şekilde mezun olur, askerlerse erken terhis olur, iş arıyorsa da gönlünden geçtiği gibi iş bulurlar. Hayırlı ve güzel bir rüya olduğu için gören herkesin itibarında artış meydana gelir ve çevredeki insanların gıpta dolu bakışlarına mazhar olunur. Çalışmaların değer göreceğine ve kişinin disiplinli iş anlayışının amirleri, yöneticileri tarafından fark edileceğini, bulunduğu görevin dışında, daha önemli bir bölümde çalışması için teklif götürüleceğini, daha iyi koşullara sahip ama başka bir şehirdeki işyerine gönderileceğine de delalettir.

Rüyada Karne Alıp Sevinmek

Musibetlerden kurtulan rüya sahibinin üzerindeki nazarın da yok olacağını, kem gözlü insanlardan uzak kalınacağını ifade eder. Rüya sahibi her düşündüğünü hayata geçirme fırsatı bulacağı gibi, aynı zamanda hayallerine de kavuşacağı için çok güzel günler onu bekliyor demektir. Askıya alınan her türlü isteğin, çalışmanın yeniden gündeme geleceğini, kişinin içindeki isteksizlikten ve tembellikten kurtularak, hırslı ve çalışkan bir duruma geçeceğini, hedefine sağlam şekilde ilerleyeceğini tabir eder.

Rüyada Karne Alıp Üzülmek

İş yerinde terfi alan kişilerin gönüllerinden geçenin bu olmadığına, maaşına zam yapılan rüya sahibinin bu miktarı yeterli bulmayacağına alamettir. Bazen hak edileni alamamanın kişide yarattığı psikolojik buhrana da işaret eden rüya, her ne kadar kötü olaylar olmasa da, mevcut durumun kişiyi yeterince tatmin etmeyeceğini ve manevi olarak sürekli eksiklik duyulacağını işaret eder.

Rüyada Karne Görmenin Psikolojik Yorumu

Eğitim alan çocuğu olan ebeveynlerin veya eğitim gören kimselerin gördükleri bu rüya, genellikle eğitimle alakalı durumların kişide stres yarattığına ve gün içinde bu konulara kafa yorulduğuna işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!