RuyaTabirleri.com

Rüyada Karne Görmek

Rüyada karne görmek, rüya sahibinin hayatındaki maddi ve manevi tüm değerlerine tabir edilir. Rüya sahibinin kasası, iş ve özel hayatındaki başarıları ya da başarısızlığı, insanlarla olan iletişimindeki avantajları ya da dezavantajları, hak yolunda işlediği hayır işleri ya da günahları olarak tabir edilir. Rüyada karne görmek, rüyayı gören kişinin hayat defteridir. Hayatı boyunca yaptıkları ve yapmadıkları, yerine getirdiği ya da getirmediği sorumlulukları ve yükümlülükler olarak değerlendirilir.

Rüyada Okul Karnesi Görmek

Rüyada okul karnesi görmekle, karne görmek aynı anlama gelir ve rüya sahibinin doğruları, yanlışları, sevapları, günahları, kazancı, kayıpları şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda toplum içindeki yeri ile değerlendirilir.

Rüyada Karne Almak

Rüyada karne almak müjdeli bir haber almaya ya da sürpriz bir olayla karşılaşıp mutlu olmaya delalet eder. Rüya sahibinin çok memnun olacağı, sevinçten çılgına döneceği bir olayla karşılaşacağı ve çok neşeleneceği anlamına gelir

Rüyada Karnede Zayıf Görmek

Rüya sahibinin çok üzüleceği bir durumla karşılaşacağına, bu durumun çok hassas olduğu bir konu hakkında olacağına ve rüya sahibinin olayı gereğinden fazla büyütüp kendine dert edeceğine, sonradan da aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına yorulur.

Rüyada Karne Değiştirmek

Rüyasında karne değiştirdiğini gören kişi, hatalı bir iş yapıp kendisine güvenenleri hayal kırıklığına uğratacak ama sonradan pişman olduğunu gösteren bir iş yaparak durumu telafi etmeyi başaracak demektir.

Rüyada Karne Gününü Görmek

Rüyada karne günü görmek bir nevi hesaplaşmaya işaret eder. Rüya sahibinin uğraşmaya gerek görmediği ve kafasını yormaya değer bulmadığı bir işin giderek büyümesi nedeniyle canının artık sıkılmaya başlayacağına ve olayı çözmek için üstüne gidip, sorumlulardan açıklama isteyeceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: