RuyaTabirleri.com

Rüyada Karnıbahar Görmek

Rüyada karnıbahar görmek, zenginlik anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin daha geniş rızık elde edeceğine, daha fazla gelire kavuşacağına ve daha çok iş alacağına işaret eder. Rüya sahibinin çektiği yokluğun son bulacağına, kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına alamet eder. Rüyasında karnıbahar gören kişinin hanesinde büyük bolluk olacak demektir.

Rüyada Karnıbahar Yemek

Rüyayı gören kişinin yeni girişimlerde bulunacağına ve işiyle ilgili yeni adımlar atacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin büyük beklentiler ve büyük umutlarla gireceği işlerden istediği başarıyı ve kazancı elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada Karnıbahar Yemeği Görmek

Rüyasında karnıbahar yemeği gören kimse güzel fırsatlar elde edecektir diye kabul edilir. Rüyayı gören kişinin eline geçecek fırsatları doğru şekilde değerlendireceği böylece istediği gelire ve istediği makama geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Karnıbahar Almak

Rüyayı gören kişinin işlerinin kolaylaşacağına, maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine delalet eder. Rüya sahibinin başarı ve mutluluk yolunda emin ve hızlı adımlarla ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Karnıbahar Pişirmek

Rüya sahibinin büyük ve toplu bir mal ya da para alacağına bu malın ya da paranın da makbul ve helal olacağına tabir edilir. Kişi, kolay yoldan ama emek vererek ve hak ederek dünya malı sahibi olacak demektir. Haram karıştırılmamış lokmaya ve mülkiyete rivayet edilir.

Rüyada Karnıbahar Tarlası Görmek

Rüyayı gören kişinin işlerindeki verimin çoğalacağına yorulur ve rüya sahibinin küçük bir sermayeyle gireceği işten hatırı sayılır miktarda kazanç elde ederek kara geçeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin bir koyduğu işten beş alacağına yorulur ve rüyayı gören kişinin elde edeceği başarının da kazancın da kendisini tatmin edeceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!