RuyaTabirleri.com

Rüyada Karnıyarık Görmek

Rüyada karnıyarık görmek, rüya sahibinin boğazına olan düşkünlüğü ve iştahının açıklığı ile tabir edilir. Rüya sahibinin sağlığına hiç dikkat etmediğine, dengesiz, bilinçsiz ve sağlıksız beslendiğine, ayaküstü atıştırarak yaşadığına rivayet edilir. Rüyada karnıyarık görmek, yeme içme dostu olarak adlandırılan bir kişinin varlığına alamet eder.

Rüyada Karnıyarık Yemek

Rüyada karnıyarık yemek de aynı anlama gelir ve nerede bir yemek var hemen orada biten bir kişinin varlığı ile ifade edilir. İnsanlara bunun için yanaşan, onun dışında kimseyi tanımayan, mide düşkünü olan birine delalet eder.

Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan görmek, sıkıntı, zorluk ve problem yaşamak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin başarısız ve mutsuz olacağı, parasız kalacağı, evindeki bolluğun ve bereketin düşeceği ve kişinin fakirleşeceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Patlıcan Yemek

Rüyada patlıcan yemek, verimli bir dönem geçirmeye rivayet edilir. Kişinin rahatını ve huzurunu yerine getirecek, ekmeğini arttıracak ve zenginliğini çoğaltacak işler yapacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına işaret eder.

Rüyada Patlıcan Kızartması Yemek

Rüyada patlıcan kızartması yemek şanssızlık ve gözyaşına rivayet edilir. Rüya sahibinin çok üzüleceğine, hayattan elini eteğini çekeceğine ve mutsuz olacağına tabir edilir. Kişi, moralinin bozulacağı, huzurunun ve neşesinin kaçacağı bazı olaylar yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Siyah Patlıcan Görmek

Rüyada siyah patlıcan görmek, kişinin kurnazlık yapıp daha fazla kar elde etmek için kusurlu iş yapacağına, daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına delalet eder. Kişi, hileli iş yapıp, ekmeğine leke sürecektir derler.

Rüyada Patlıcan Yemeği Görmek

Rüyada patlıcan yemeği görmek, yokluğun, sıkıntının ve borcun biteceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok paralar kazanacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!