RuyaTabirleri.com

Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek

Rüyada karpuz çekirdeği görmek, boğazına düşkün, ağzının tadını bilen, onca borcun, sıkıntının ve zorluğun arasında yine de boğazından kısmayı bir an olsun düşünmeyecek bir kişinin varlığına delalet eder. Yemeye bayılan, neredeyse hayatta en çok yemek yemekten başka hiçbir şeyden bu kadar zevk almayan bir kimse ile açıklanır. Bu rüya bazen de obozite hastalığına tabir edilir ve kişinin kendisi olmasa bile çok yakını olan ve arasında kan bağı bulunan birinin bu sorunu yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada karpuz görmek, kişinin çalışarak sahip olacaklarına delalet eder. Birikim yapmaya, malının üstüne mal, parasının üstüne para eklemeye, karlı işlere girmenin yollarını yapmaya ve hayırlı olacak bir iş tekliği almaya yorulur.

Rüyada Karpuz Yemek

Rüyada karpuz yemek, şanslı bir insan olmaya, bol kısmet almaya, maddi anlamda gücü elinde tutmaya, rahat ve lüks bir yaşam sürmeye, hem zenginlikten hem de mutluluktan yana bolca nasiplenmeye işaret eder.

Rüyada Karpuz Almak

Rüyada karpuz aldığını gören kişi, uzun zamandır peşinde olduğu ve gece gündüz pür takip ettiği, tüm enerjisini onun üzerine yoğunlaştırdığı bir işi yapma fırsatına sahip olacak ve bu işten başarı elde edece demektir.

Rüyada Karpuz Kesmek

Rüyada karpuz kesmek, hayır değildir. Kişinin başına gelecek tatsız olaylara, canının sıkılacağına, rahatının ve huzurunun bozulacağına alamet eder. Rüya sahibinin olumsuz olaylarla ve kötü kişilerle karşılaşacağına ve kötü günler geçireceğine, gözyaşı dökeceğine, çaresiz kalacağına ve üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Karpuz Dilimi Görmek

Rüyada karpuz dilimi görmek, kişinin almayı çok istediği halde pahalılığından dolayı alamadığı bir şeyi, peyder pey ödeyerek alma kolaylığı elde edeceğine ve çok istediği o şeye sahip olacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,