RuyaTabirleri.com

Rüyada Karpuz Kesmek

Rüyada karpuz kesmek, İslami yorumlara göre alınacak kötü bir habere yorumlanır. Bazı yorumcular da rüyasında karpuz kesen kişinin işi ile ilgili çok önemli bir kaynağı keseceğine ve parasının bereketinin kaçacağına yorumlarlar.

Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek

Evli bir kimse rüyasında karpuz çekirdekleri görürse evlatları şişman ve sağlığı bozuk kişiler olur. Karpuzun çekirdekleri beyaz ise bu iyi habere işarettir. Siyah renk karpuz çekirdekleri ise hastalığa, kötü habere ve kişinin ruhsal açıdan bunalıma gireceği, hatta delireceği şeklinde yorumlanır. Evli kişiler için eşleriyle kavga etmeye veya ayrılmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Karpuz Görmek

Hayırlı haberlere ve güzel, sevindirici sürprizlere işarettir. Kişinin her türlü menfaatine uygun gelişmeler yaşayacağına da tabir olur. Rüyada küçük karpuz görmek kişinin birçok hayalinin gerçek olacağına işaret ederken, mevsiminde karpuz görmek de rüya sahibinin eğlenceli ve güzel vakit geçireceği ortamlara girmesi anlamına gelmektedir. Bazı alimler karpuz görmeyi üzüntü verici durumlara yorarlar ve sıkıntılı bir sürecin devam edeceğine tabir ederler. Rüyasında bir tarlada karpuz gören ve koparan kişi aile ve yakın akrabalarından biriyle kavga eder ve küskünlük oluşur. İçi dolu, sulu karpuz görmek ise, kişinin çok sağlıklı bir hayat geçireceği şeklinde yorumlanır. Mevsimi içinde karpuz gören kişi eşi ile mutlu bir aile hayatına sahip olur.

Rüyada Karpuz Yemek

Yeni ve önemli bir iş fırsatı yakalanacağına, nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, anne veya babadan kalan bir arazi veya mülk ile ilgili iyi bir habere, yatırımların paraya dönüşmesine ve kişinin borçlarından kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada Karpuz Satmak

İş sahibi olmaya, yeni bir işe atılmaya, ortakların çok olduğu ticari bir hayata yorumlanır. Aynı zamanda kişinin mevsiminde karpuz sattığını görmesi de, çok az bir yatırımla büyük paralar kazanacağı ve ticarette doğru adımlar atacağı şeklinde tabir olur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karpuz Kesmek İle İlgili Rüyalar;

 1. gece (29 Kasım 2015 saat: 01:03)

  Gece ruyamda kesilmis karpuz gordum ici kipkirmiziydi.sabah kalktim ve yok yere esimle bi kavgaya tutustum.bosanacak kadar ilerledi.henuz bosanmadik ama tadimiz bozuk suanGece ruyamda kesilmis karpuz gordum ici kipkirmiziydi.sabah kalktim ve yok yere esimle bi kavgaya tutustum.bosanacak kadar ilerledi.henuz bosanmadik ama tadimiz bozuk suan

 2. Sıla (03 Ekim 2015 saat: 00:05)

  Rüyamda üzeri açık bir küçük kamyonet tarzı arabadaydim yanimdada okuldan insanlar vardı. üzerimizde okul üniformaları vardı, araba ilerlerken arkamızdan koşan öğrenciler vardı,aracın içerisinde bir dünya burpuz vardı ve bu karpuzlari onlara doğru attık ben bir tanesini aldım ve bıçakla jilet gibi kestim karpuz sanki kagittandi kestigim her parça eşit değildi tadınada baktım ama hatırlamıyorum sonra herkes bir biri ile şiddetli bir şekilde sohbet ediyordu telefonundan bir şarkı açtım yabancı ve duygusal bir sarkiydi benim çok sevdiğim bir şarkı bir anda herkes sustu ve müziği beraber dinledik sonrasında biri müziği kapattı ve uyandım

 3. uqur (29 Temmuz 2015 saat: 09:07)

  rüyamda bir parça altın buluyorum ama farkında degilim elime aldıgımda altın tozuna dönüşüp yere akıyor yere akan yerde büyükçe aynı bir kaya daha var onu pıçakla kesmeye çalışıyorum kesiyorumda oda cok şahane bir karpuz çıkıyor bir anlamı varmı ?

 4. Ebru (27 Temmuz 2015 saat: 15:58)

  Bir kaç gün önce kalabalık bir grupla sebebini bilmiyorum ama bi yere kaçıyorduk guruptaki kişilerin çoğu akraba idi. Bir süre sonra bir eve sığındık kimse yoktu mutfağa girip patates ve patlıcan soyarak bi posete koydum yanımıza almak için sonrasını hatirlamiyorum. Iki gün öncede karpuz dilimliyordum birilerine ne anlama geliyor bu rüyalar.

 5. samed (23 Temmuz 2015 saat: 05:23)

  karpuz satiyorum babam da bize secmis ben o kotu yenisini getirdik onu al baba diyorum kuzenimle gidiyoruz markete babam da yanimizda disarda yan tarafda da bizim karpuz yerlerimiz var babama gosteriyorum karpuzlarin yerini ve sonra kuzen le cola aliyuoruz ama ikimizdede para yok

 6. uğur kurag (29 Aralık 2014 saat: 08:57)

  Aynı gece iki defa yüz metre arayla olan mesafede küçük bir kamyonet içinde satılan karpuzlardan almak istiyorum we satıcı karpuzu keserek tadına bakmam we ne kadar güzel karpuzlar olduğunu göstermek için karpuz kesiyor…. şimdiden teşekkür ediyorum…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,