RuyaTabirleri.com

Rüyada Karpuz Kesmek

Rüyada karpuz kesmek, İslami yorumlara göre alınacak kötü bir habere yorumlanır. Bazı yorumcular da rüyasında karpuz kesen kişinin işi ile ilgili çok önemli bir kaynağı keseceğine ve parasının bereketinin kaçacağına yorumlarlar.

Rüyada Karpuz Çekirdeği Görmek

Evli bir kimse rüyasında karpuz çekirdekleri görürse evlatları şişman ve sağlığı bozuk kişiler olur. Karpuzun çekirdekleri beyaz ise bu iyi habere işarettir. Siyah renk karpuz çekirdekleri ise hastalığa, kötü habere ve kişinin ruhsal açıdan bunalıma gireceği, hatta delireceği şeklinde yorumlanır. Evli kişiler için eşleriyle kavga etmeye veya ayrılmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Karpuz Görmek

Hayırlı haberlere ve güzel, sevindirici sürprizlere işarettir. Kişinin her türlü menfaatine uygun gelişmeler yaşayacağına da tabir olur. Rüyada küçük karpuz görmek kişinin birçok hayalinin gerçek olacağına işaret ederken, mevsiminde karpuz görmek de rüya sahibinin eğlenceli ve güzel vakit geçireceği ortamlara girmesi anlamına gelmektedir. Bazı alimler karpuz görmeyi üzüntü verici durumlara yorarlar ve sıkıntılı bir sürecin devam edeceğine tabir ederler. Rüyasında bir tarlada karpuz gören ve koparan kişi aile ve yakın akrabalarından biriyle kavga eder ve küskünlük oluşur. İçi dolu, sulu karpuz görmek ise, kişinin çok sağlıklı bir hayat geçireceği şeklinde yorumlanır. Mevsimi içinde karpuz gören kişi eşi ile mutlu bir aile hayatına sahip olur.

Rüyada Karpuz Yemek

Yeni ve önemli bir iş fırsatı yakalanacağına, nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, anne veya babadan kalan bir arazi veya mülk ile ilgili iyi bir habere, yatırımların paraya dönüşmesine ve kişinin borçlarından kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada Karpuz Satmak

İş sahibi olmaya, yeni bir işe atılmaya, ortakların çok olduğu ticari bir hayata yorumlanır. Aynı zamanda kişinin mevsiminde karpuz sattığını görmesi de, çok az bir yatırımla büyük paralar kazanacağı ve ticarette doğru adımlar atacağı şeklinde tabir olur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,