RuyaTabirleri.com

Rüyada Karpuz Tarlası Görmek

Rüyada karpuz tarlası görmek, hasadın bol olması ve özellikle ele geçen para miktarında ciddi bir artış olması demektir ve zenginlik anlamına gelir. Tarlada çok sayıda karpuz görmek işlerin iyiye gideceğinin işareti olduğu gibi, yeni bir yatırımın da habercisidir. Kazanç getirecek küçük çaplı bir işletme açılacağına veya ek iş anlamında bir projeye yönelerek daha fazla para kazanmaya da yorumlanır. Kalabalık bir aile anlamına geldiğinden çocuğu olmayanlar için birden fazla evlada kavuşacaklarına ve hayat boyu afiyet, huzur içinde ailelerini yaşatacaklarına tabirdir. Rüya sahibinin atalarının kendisine verdiği öğütleri tutarak ilerlediğine ve aile büyüklerine sonsuz hürmet gösterdiğine, elindeki imkanları sevdiği herkesle paylaşacak kadar cömert bir karaktere sahip olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Karpuz Tarlası Almak

Bir karpuz tarlasını satın almak gerçek hayatta ederi çok yüksek bir mala kavuşmak veya mülk sahibi olmakla tabir edilir. Özellikle büyük bir ev, yazlık veya iş yeri almak anlamına gelir. Tarla veya arazi satın alarak iş kurmak şeklinde de yorumlanan rüya eldeki paranın ilerleyen zamanlarda değerlenmesi bakımından doğru şekilde yatırım yapılacağını ve sonucun yüz güldüreceğini ifade eder. Kişiye desteğini esirgemeyen pek çok dostun varlığına işaret olduğu gibi, zor zamanlarda bu kimselerden umulmadık değerde yardım alınacağını ve manevi anlamda mutluluk duyulacağını bildirir.

Rüyada Karpuz Görmek

Sıkıntılı ve kötü günlerin yakın zamanda geçeceğini, yakın dostların desteği ile ayağa kalkan rüya sahibinin işinin gücünün başına geçerek eskisi gibi yeniden maddi gücünü ve psikolojisini toparlayacağını haber verir. Olgunlaşmış karpuz yeni bir iş atılımı yapılacağını, ham karpuz görmek ise vakti gelmemiş bir kısmeti işaret eder.

Rüyada Karpuz Tarlası Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaptığı her şeyden emin olan ve düşüncelerinde belirsizlik yaşamayan kişilerin kararlı yapılarını ortaya koyar. Genellikle inancı doğrultusunda yaşayan ve başkalarının etkisinde kalmadan tek başına hareket eden kimselerin işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!