RuyaTabirleri.com

Rüyada Karpuz Yemek

Rüyada karpuz yemek, rüya sahibinin zor günler geçireceği, başkaları nedeni ile canının sıkılacağı, sinirinin bozulacağı ve sinirden hop oturup hop kalkacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin arkasından söylenen kötü sözlerin moralini çok bozacağına ve ruh halini çok etkileyeceğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin çevresindeki fesat ve hileci kişilerin varlığına ve bu kişilerden gelecek sıkıntıya rivayet edilir.

Rüyada Karpuz Yediğini Görmek

Bir kişi rüyasında karpuz yediğini görürse eğer o kişi bazı kimselere çok alınacak, kırılacak ve küsecek demektir. Rüyayı gören kişinin kendisine haksızlık olarak göreceği ve üzüleceği bazı olaylar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada karpuz görmek, kısmettir ve rüya sahibinin şansının açık olacağına işaret eder. Kişi, maddi anlamda kendisini çok daha güçlü kılacak ve elinin bollaşmasına yardımcı olacak bir kısmet alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kavun Görmek              

Rüyada kavun görmek, iki şekilde tabir edilir. Henüz olmamış kavun yani kelek görmek uğursuzluktur. Rüya sahibinin kötü ve tatsız olaylara yaşayacağına işaret eder. Fakat olmuş, güzel kokulu ve lezzetli kavunsa tam tersine hayra delalet eder ve sıkıntıların son bulacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Karpuz Satmak

Rüyada karpuz satmak, rüyayı gören kişinin gönülden yapacağı bir iyiliğe rivayet edilir. Kişinin cömertçe maddi imkânlarını sevap için ortaya koyacağına tabir edilir.

Rüyada Karpuz Çalmak

Rüyada karpuz çalmak, rüya sahibinin gelirinin artması sayesinde bundan sonra artık geçim derdinin kalmayacağı şeklinde kabul edilir. Geçimin kolaylaşması ve rahatın yerine gelmesi anlamına gelir.

Rüyada Karpuz Kavun Görmek

Rüyada karpuz kavun görmek, rüyayı gören kişinin mesleğinde çok yükseleceğine, başarıları ile tanınacağına, emeklerinin karşılığını alacağına, dünya malından da, nimetlerinden de bolca faydalanacağına rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,