RuyaTabirleri.com

Rüyada Karşılaşmak

Rüyada karşılaşmak, çevre değişikliği yapmak veya yeni bir işe başlayarak farklı çalışma şartlarına uyum sağlamak zorunda kalmak anlamına gelir. Kişinin ihtiyaç duyduğu şefkati verebilecek bir eş sahibi olacağına, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına, önemli bir karar vermek zorunda kalacak olan rüya sahibinin bir seçim yapmak ve ne istediğinden emin olmak mecburiyetine de alamet eder. Karşılaşmanın iyi veya kötü olmasına göre ya da ne ile karşılaşıldığına göre rüyanın yorumu da değişiklik gösterecektir.

Rüyada Yabancı Biriyle Karşılaşmak

Yaşanılan düş kırıklığından sonra kişinin eskisi gibi mutlu olabilmesi için harekete geçeceğine, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine alamet eder. Kendisine yüklenmekten vazgeçecek olan rüya sahibi yaşadığı olumsuz olaylardan çıkardığı dersler sayesinde çok daha doğru bir şekilde hedeflerine ulaşır. Yabancı biriyle karşılaştığını görenler aile büyüklerinden destek alır, iş konusunda kendilerine kılavuzluk edecek yeni insanlarla tanışırlar. Kişinin yaşamında neyin gerçekten önemli olduğunu anlaması için eşinin veya özel yaşamındaki kişinin kendisine yardımcı olacağına da yorumlanır.

Rüyada Yolda Arkadaşla Karşılaşmak

Pozitif bir hayat gücüne sahip olan rüya sahibinin yakın çevresi ile arasında güçlü bir bağ olduğuna ve işlerin yolunda gittiği şu günlerde hayata biraz daha dahil olarak yeni ortamlar ve arkadaşlıklar için hevesli olacağına alamettir. Bekar kişiler için tanıdık vasıtası ile veya görücü usulü ile evlilik için adım atılacağının da müjdesini verir.

Rüyada Karşılaşmanın Psikolojik Yorumu

Beklentisi çok yüksek olan ve düşüncelerinden kendini sıyıramayan kişilerin sürekli olarak hayal kırıklığı yaşamaları sonucunda mutsuz bir ruh haline bürünmek, sürekli olarak yaşamdaki ideali aramak ve mükemmelin peşinden koşmak anlamına gelir. Karşılaşmak bazen de görmek istenilen, çok sevilen veya arzu duyulan birine, karşı cinse karşı bilinçaltında yaşatılan hislerin de tercümesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!