RuyaTabirleri.com

Rüyada Karşılaşmak

Rüyada karşılaşmak, çevre değişikliği yapmak veya yeni bir işe başlayarak farklı çalışma şartlarına uyum sağlamak zorunda kalmak anlamına gelir. Kişinin ihtiyaç duyduğu şefkati verebilecek bir eş sahibi olacağına, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına, önemli bir karar vermek zorunda kalacak olan rüya sahibinin bir seçim yapmak ve ne istediğinden emin olmak mecburiyetine de alamet eder. Karşılaşmanın iyi veya kötü olmasına göre ya da ne ile karşılaşıldığına göre rüyanın yorumu da değişiklik gösterecektir.

Rüyada Yabancı Biriyle Karşılaşmak

Yaşanılan düş kırıklığından sonra kişinin eskisi gibi mutlu olabilmesi için harekete geçeceğine, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine alamet eder. Kendisine yüklenmekten vazgeçecek olan rüya sahibi yaşadığı olumsuz olaylardan çıkardığı dersler sayesinde çok daha doğru bir şekilde hedeflerine ulaşır. Yabancı biriyle karşılaştığını görenler aile büyüklerinden destek alır, iş konusunda kendilerine kılavuzluk edecek yeni insanlarla tanışırlar. Kişinin yaşamında neyin gerçekten önemli olduğunu anlaması için eşinin veya özel yaşamındaki kişinin kendisine yardımcı olacağına da yorumlanır.

Rüyada Yolda Arkadaşla Karşılaşmak

Pozitif bir hayat gücüne sahip olan rüya sahibinin yakın çevresi ile arasında güçlü bir bağ olduğuna ve işlerin yolunda gittiği şu günlerde hayata biraz daha dahil olarak yeni ortamlar ve arkadaşlıklar için hevesli olacağına alamettir. Bekar kişiler için tanıdık vasıtası ile veya görücü usulü ile evlilik için adım atılacağının da müjdesini verir.

Rüyada Karşılaşmanın Psikolojik Yorumu

Beklentisi çok yüksek olan ve düşüncelerinden kendini sıyıramayan kişilerin sürekli olarak hayal kırıklığı yaşamaları sonucunda mutsuz bir ruh haline bürünmek, sürekli olarak yaşamdaki ideali aramak ve mükemmelin peşinden koşmak anlamına gelir. Karşılaşmak bazen de görmek istenilen, çok sevilen veya arzu duyulan birine, karşı cinse karşı bilinçaltında yaşatılan hislerin de tercümesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karşılaşmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Sunly (18 Aralık 2016 saat: 11:32)

    Rüyada üstüm başım çirkin ve ayağımda ayakkabı olmadan markete gidiyorum.Sadece çoraplarım var kırmızı renkte. Saçım başım dağınık çirkin bi vaziyetteyim. Yolda sevdiğim çocukla karşılaşıyorum ve bakışıyoruz ben bu hâlde beni gördüğü için çok utanıyorum ve hiçbir şey demeden önünden geçip gidiyoru. Markete vardığımda kapıdan içeri bunun girdiğini görüyorum elimde aldıklarım şeylerle kalakalıyorum beni burda da görmesin diye kasaya gitmekten vazgeçip bi köşede beklemeye başlıyorum market de kalabalık aynı zamanda.Beni görücek diye ödüm kopuyor. Onun üzerinde kot bir ceket var ve çok düşünceli gözüküyor.Neyse çocuktan kaçayım derken yavaş yavaş kasaya ilerliyorum orada olmadığını görünce kasiyer kıza beni saklamasını söylüyorum kız hiç şaşırmıyor hatta çocuktan bahsedince beni hemen marketin arkasındaki bi odaya götürüyor yıkık dökük bi yer burası. Sen burda bekle o gidinceye kadar diyor çok teşekkür ediyorum telaşla ve kız beni bırakıp gidiyor. Odada yalnız kalınca kalbimin küt küt attığını farkediyorum duvarda eski küçük kırık kenarlar pembe çerçevesi olan bir ayna görüyorum kendime bakınca ne kadar çirkin gözüktüğümü görüyorum. Çocuğun beni bu tipimle görmesi en son istiyceğim şey. Neyse kaşlarıma bakıyorum çok dağınık ve kötü gözüküyorlar hemen cebimden bir cımbız çıkarıp elim Ayağım titrer vaziyette kaşlarımın ortasını almaya başlıyorum en sonunda bir kaşım bir kaşıma göre çok daha ince olduğunu farkediyorum ve neredeyse ağlamak istiyorum iki kasımda o kadar çirkin gözüküyor ki anlatamam. Neyseki sevdiğim çocuk o sırada çoktan gitmiş oluyor. Kasiyer kız odaya geliyor çocukla konuştuğunu söylüyor.Kan mı kalp kanserimiymiş ne diyor ya çocuk ya da annesi o kısmı tam hatırlamıyorum. Neyse ben bunu duyunca yıkılıyorum tabi çıkıp gidiyorum marketten gerisini de hatırlamıyorum.

  2. merve (11 Mayıs 2016 saat: 12:12)

    RÜYADA ARKADAŞIMIN DÜKKANINA GİDİYORUM. ÖNCE ONUN Arkadaşlarımı görüyorum onlarla konuşuyorum. sonra o geliyor ben gidince sarılıyoruz konuşuyoruz. pek birşey anlamadım rüyamda sabah kafamı karıştırdı çok kötü acaba bilinçaltı mı oldu. onu mu özledigim. için oldu mu anlayamadım.

  3. Sevde (26 Haziran 2015 saat: 11:04)

    Rüyamda üst geçitte sevdiğim çocukla karşılaşıyoruz amerikadayız yüksek binalar var hadi bana bu binanın adını söyle diyor bende kafamı kaldırıyorum gökyüzüne bulutlar var binaların tepeleri görünmüyor diyorum gülüşüyoruz. Sonra ben arkadaşlarımla amerikada geziyorum alışveriş falan yapıyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,