RuyaTabirleri.com

Rüyada Kart Görmek

Rüyada kart görmek, rüyada görülen kartın nasıl bir kart olduğuna ve niteliğine bağlı olarak pek çok şekilde tabir edilir. Çünkü kart rüyaları, kartların işlevi, çeşidi ve hatta rengini göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir. Ama genel anlamıyla bu rüya, kartın yeni, hoş ve parlak olması durumunda hayır, kötü, eski ve yırtılmış olması durumunda da şer olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kart Oynamak

Rüyayı gören kişinin sadece vakit geçirmek için yani hiçbir beklenti içerisine girmeden ve karşılık beklemeden kart oynadığını görmesi, güzel haberler alacağına, içinin açılacağına ve neşesinin yerine geleceğine işaret ederken, rüya sahibinin bir bahis ya da iddia üzerine kart oynadığını görmesi iyi halden kötü hale düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Kart Almak

Rüyayı gören kişinin aldığı kart eğer özenle ve emek verilerek çizilmiş bir kart ise olumlu ve güzel gelişmelere ve yeni fırsatlara rivayet edilir. Bunun tersi durumunda da rüya sahibinin canının sıkılması, moralinin bozulması, yüzünün de asılması anlamına gelir.

Rüyada Kart Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin işlerinin beklediği doğrultuda ilerlemeyeceğine, bu durumun motivasyonunu düşüreceğine, isteğini azaltacağına, cesaretinin kırılmasına neden olacağına ve kendisine geri adım adım attırtarak onu hayallerinden uzaklaştıracağına delalet eder.

Rüyada Kart Kırılması

Rüyayı gören kişinin tabiri caizse ayağının kayması nedeniyle aksayan işlerinin her geçen gün kendisini mali külfete sokacağına, yükünü ve borçlarını arttıracağına bir yandan da sağlığından, parasından ve malından götüreceğine delalet eder ve şanssızlık olarak kabul edilir.

Rüyada Kartvizit Görmek

Rüyayı gören kişinin şan şöhret sahibi, başarılı, güçlü ve çevresi oldukça geniş bir kimse sayesinde önünde açılacak hayırlı bir kapı sayesinde adeta kurtuluşa doğru hızla koşacağına ve bu kişinin kendisi için büyük şan olacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kart Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zelıha (21 Aralık 2014 saat: 15:17)

    ruyada kursa gıdılmesı gerekıyodu fakat kacıcaktık evde yanımda arkadasım vardı ama cok samımı degılız gercekte sonra bı baktım ev cok dagınık eve donme saatı 3 du cunku kurs 3 te bıtıyodu hemen evı topladım geldıgımde kıyafetlerım gıyınıktı ama basortum yoktu sonra odaya gıdıp basortumu taktım kapı caldı arkadasım geldı bana kart verdı yenı ve morlu pempe lı bı rengı vardı sonra o arkadasıma ıcerı gel dedım ama o gelmedı gıttı aynaya baktım basortum bu sefer vardı ama ustumde pjımalar vardı sonra saate baktım 3 e gelıyodu sonra odada kıyafetlerımı gıydım sonra askıda canta gordum elbısemle aynı rengı onuda taktım koluma sonra ıcınde agırlık olsun dıye bıseler koydum ıcıne sonra korıdora gıttım ısıgı kapattım ısıgın acılma sesı geldı ama ısık acılmadı banyonun kapısının kapanma sesı geldı ama banyo kapalıydı zaten sonra ıcrden kalın seslı bı adamın oksurme sesı geldı sonra ben cıglık atıp kactım o bana korma dedı oda korkuyodu bı yandanda sesın geldıgı yone yabancı yabancı kelımeler soyluyodu sonra uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,