RuyaTabirleri.com

Rüyada Kart Görmek

Rüyada kart görmek, rüyada görülen kartın nasıl bir kart olduğuna ve niteliğine bağlı olarak pek çok şekilde tabir edilir. Çünkü kart rüyaları, kartların işlevi, çeşidi ve hatta rengini göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir. Ama genel anlamıyla bu rüya, kartın yeni, hoş ve parlak olması durumunda hayır, kötü, eski ve yırtılmış olması durumunda da şer olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kart Oynamak

Rüyayı gören kişinin sadece vakit geçirmek için yani hiçbir beklenti içerisine girmeden ve karşılık beklemeden kart oynadığını görmesi, güzel haberler alacağına, içinin açılacağına ve neşesinin yerine geleceğine işaret ederken, rüya sahibinin bir bahis ya da iddia üzerine kart oynadığını görmesi iyi halden kötü hale düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Kart Almak

Rüyayı gören kişinin aldığı kart eğer özenle ve emek verilerek çizilmiş bir kart ise olumlu ve güzel gelişmelere ve yeni fırsatlara rivayet edilir. Bunun tersi durumunda da rüya sahibinin canının sıkılması, moralinin bozulması, yüzünün de asılması anlamına gelir.

Rüyada Kart Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin işlerinin beklediği doğrultuda ilerlemeyeceğine, bu durumun motivasyonunu düşüreceğine, isteğini azaltacağına, cesaretinin kırılmasına neden olacağına ve kendisine geri adım adım attırtarak onu hayallerinden uzaklaştıracağına delalet eder.

Rüyada Kart Kırılması

Rüyayı gören kişinin tabiri caizse ayağının kayması nedeniyle aksayan işlerinin her geçen gün kendisini mali külfete sokacağına, yükünü ve borçlarını arttıracağına bir yandan da sağlığından, parasından ve malından götüreceğine delalet eder ve şanssızlık olarak kabul edilir.

Rüyada Kartvizit Görmek

Rüyayı gören kişinin şan şöhret sahibi, başarılı, güçlü ve çevresi oldukça geniş bir kimse sayesinde önünde açılacak hayırlı bir kapı sayesinde adeta kurtuluşa doğru hızla koşacağına ve bu kişinin kendisi için büyük şan olacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!