RuyaTabirleri.com

Rüyada Karton Görmek

Rüyada karton görmek, çok sevilen ve saygı gösterilen kişilere karşı zaman zaman çok kırıcı davranıldığına ve bu şekilde davranılmaya devam edilirse başka insanların da kalbinin kırılacağına delalet edilir. Aynı zamanda, insanları kıran, üzen ve küskünlük yaratan bu davranışlardan uzak durulması gerektiğine işaret edilir.

Rüyada Kartonpiyer Görmek

Rüyada kartonpiyer görmek, rüya sahibinin, iş hayatında kazanacağı mal ve para ile yapacağı yatırımlardan daha büyük paralar elde ederek servet yapmasına yorumlanır. Ayrıca, çok yakın bir zaman içinde yaşanacak sıkıntılar ve sorunlar yüzünden çok büyük problemler yaşanacağına delalet edilir.

Rüyada Evine Kartonpiyer Yaptırmak

Rüyada evine kartonpiyer yaptırmak, rüyayı gören kişinin, yaptığı işler ve gerçekleştirdiği çalışmalar sayesinde çok büyük bir rızka ve çok büyük kısmete tabir edilir.

Rüyada Maket Görmek

Rüyada maket görmek, hayatta yaşanan sıkıntılardan ve çekilen çilelerden ötürü yaşanan ayrılıkların ardından, uzakta kalan bir akrabadan ya da sevilen ve sayılan bir dosttan alınan kötü ve üzüntü verici haberlere yorulur.

Rüyada Maketler Görmek

Rüyada maketler gören kişinin, ailesinden ya da çok uzaktaki bir akrabasından kalan bir miras ile ya da çalışıp çok büyük işlere girerek gayrimenkullere sahip olacağına işaret edilir.

Rüyada Maket Üzerinden inceleme Yapmak

Rüyada maket üzerinde inceleme yapmak, hayal edilen ve yapmak için çok büyük arzu duyulan bir iş ya da projenin yapılması halinde çok büyük kazanç sağlanacağına ve bu sayede bir çok sorunun ve sıkıntının son bulacağına delalet edilir.

Rüyada Bir Kent Maketi Görmek

Rüyada bir kent maketi görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında  çok mutlu olmasını sağlayacak olan ve birçok iyiliğe vesile olacak olan maddi ve manevi zenginlik ve varlığa yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: