RuyaTabirleri.com

Rüyada Karton Kutu Görmek

Rüyada karton kutu görmek,  çok hassas bir ruha sahip olunduğunu, kimseyi kırmadan, üzmeden yaşandığını bildirir. Rüya sahibinin yakın çevresine karşı aşırı düşünceli davrandığını ve onları mutlu etmek için sık sık sürprizler yaptığını fakat bu anlamda maddi harcama yaparken geleceği fazla düşünmediğini işaret eder. Karton kutu farklı yorumlara neden olan bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin başarısızlıklarını sürekli bir bahane ile kapattığı ya da suçu devamlı başkalarına attığı şeklinde de yorumlanabilir. Kötü niyetli olunmasa da sorumluluk almadan yaşayan rüya sahibinin yaptığı işlerden başkalarını da olumsuz şekilde etkilediğini işaret eder. Bazı durumlara göre bencilliğin ve başkalarının üzerinden yükselme arzusu taşıdığının ifadesidir.

Karton Kutu Toplamak

Hayır işleriyle uğraşmak ve yardıma ihtiyacı olan herkese el uzatmak için çaba göstermenin ifadesidir. Rüya sahibinin çok yufka yürekli olduğunu, iyi niyetinin kötü düşünceli kişiler tarafından kullanılmaya çalışıldığının ifadesidir.  Elindeki her şeyi hiç düşünmeden ihtiyacı olan insanlarla paylaşmak anlamına gelir ve rüya sahibinin bol sevabı olan bir insan olduğunu ifade eder. Rızkın helal yollardan artacağını ve borçların kapanacağını müjde verir.

Rüyada Karton Koli Görmek

Rüyada karton kutu görmek ile benzer şekilde ifade edilir. Kişinin ömür boyu kazancını helal yollardan elde edeceğini, ailesine gösterdiği ilgi nedeniyle bol sevap kazanarak yaşayacağını, kimseyi kırmadan, üzmeden hareket edeceğini tabir eder. Yakın çevreden duyulan takdir dolu sözlerle mutlu olmak ve iyi bir mevkiye ulaşmak anlamına gelir.

Rüyada Karton Kutu Görmenin Psikolojik Yorumu

Başkalarının düşüncelerinden çok çabuk etkilenen rüya sahibinin aynı zamanda aldığı olumsuz eleştiriler karşısında dayanıklı olmadığını ve çabucak strese girdiğini işaret eder. Kendi düşüncelerinin arkasında duramamak ya da çekingenlikten ötürü kendini ifade edememek manasına gelir. Sürekli olarak geleceğe yönelik planlar yapan ancak bir türlü harekete geçemeyen, bahaneler üreten kişilerin psikolojilerini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!