RuyaTabirleri.com

Rüyada Kartopu Görmek

Rüyada kartopu görmek, ferahlamaya ve hafiflemeye alamet eder. Rüya sahibinin hayatına sonunda sakinliğin, huzurun ve mutluluğun hâkim olacağına, kişinin sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına ve bir daha onlardan uzun süreli olarak ayrılmayacağına rivayet edilir. Eğlenceli bir hayat yaşamaya, sorunları kafaya takmamaya, olayları büyütmemeye ve soğukkanlı davranmaya tabir edilir.

Rüyada Kartopu Oynadığını Görmek

Bir kişi rüyasında kartopu oynadığını görürse o kişi hayatında başarılı olmanın tadına varır ve mutlu olur. Kişi, yüzünü güldürecek, sorunlarını bitirecek, kendini çok iyi, hafif ve sağlıklı hissedecek gelişmeler ve olaylar yaşayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kartopu Atmak

Rüyada kartopu atmak, hayırlara alamet eder ve kişinin keyifli olacağına, amaçlarına ve hedeflerin ulaşmayı başaracağına, karşısına hayırlı ve uğurlu olacak kısmetlerin çıkacağına alamet eder. Rüya sahibinin eşsiz fırsatlar yakalayacağı bir dönemin geleceğine işaret eder.

Rüyada Karla Oynamak

Rüyada karla oynamak, rüyayı gören kişinin kendini olduğu gibi kabul etmesi ve sevmesi gerektiği ile açıklanır. Fiziksel güzellikten ziyade ruh güzelliğinin daha önemli olduğunun bilincine varılmasına tabir edilir.

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yemek iki türlü tabir edilir rüyada sıcak havada kar yemek hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin şifa bulacağına işaret eder. Fakat kişi tam da kış ayında kar yediğini görürse o zaman bu uğursuzluktur ve rüya sahibini mutsuz edecek olayların yaşanacağına yorulur.

Rüyada Yazın Kar Yağdığını Görmek

Rüyada yazın kar yağdığını görmek, ağız tadının, keyfin ve neşenin sarsılmasına neden olacak haberlere, can sıkacak sözlere ve sıkıntıya düşürecek olaylara alamet eder. Şanssızlık yaşanacağı ile ifade edilir.

Rüyada Üzerine Kar Yağdığını Görmek

Rüyada üzerine kar yağdığını görmek, rüya sahibini çok kötü günlerin beklediğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,