RuyaTabirleri.com

Rüyada Kartopu Oynamak

Rüyada kartopu oynamak, ferahlamaya, rahatlamaya, esenlik ve huzur bulmaya tabir edilir. Rüya sahibinin bazı kimselerden iltifatlar alıp mutlu olmasına işaret ederken aynı zamanda arkadaşlarla bir araya gelip, zevkli organizasyonlar yapıp, eğlenceli vakit geçirmeye işaret eder. Anlık ama doyumsuz sevinçler yaşamak anlamına gelir. Rüyada kartopu oynamak, kısa süreliğine de olsa kişinin kendini sıkıntı, sorun, zahmet ve borç düşünmekten alı koymayı başarmasına delalet eder.

Rüyada Kartopu Atmak

Rüyada kartopu atmak, aileden, dostlardan ve akrabalardan yana hayır bulmaya ve menfaat görmeye işaret eder. Rüya sahibi, çevresinde çok sevilen bir kişi olduğu için, kimse üzülmesine ve zor durumda kalmasına razı olmuyor bu nedenle de her defasında elinden geleni yapıyor demektir.

Rüyada Karla Oynamak

Rüya sahibinin kişisel kusurlarıyla uğraşmak yerine, ilgi duyduğu ve yetenekli olduğunu düşündüğü konular üzerinde yoğunlaşarak, o alanda uzmanlaşmaya çalışacağına tabir edilir. Kişi, kendi adına doğru ve hayırlı olacak bir karar alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kar Üstünde Yürümek

Rüyasında kar üstünde yürüdüğünü gören kişi, adını dünyaya duyurmayı başaracak kadar ciddi, büyük ve önemli işler yapacak ve tüm dünyada başarıları ile anılan bir insan olacaktır. Rüya sahibi, kendisi de hayal edemeyeceği kadar güzel yerlere gelecektir.

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yemek, rüya sahibinin kendisine ayak bağı olan işlerden ve kimselerden kurtulmasına, bu sayede de her zorluğun üstesinden gelmeyi bilmesine işaret eder. Kişi, bu kararı neden daha önce almadığı için kendine kızıp duracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kar Temizlemek

Rüyada kar temizlemek, canlanmaya, yenilenmeye ve değişime delalet eder. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan güzel gelişmeler neticesinde eski başarılı ve mutlu hallerine yeninden kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kartopu Oynamak İle İlgili Rüyalar;

 1. merym (15 Kasım 2015 saat: 07:31)

  Üniversitemin içinde ilk yürüyordum binanın içine yağmur yağıyordu ve canm sıkkındı sonra yağmur kara dönüştü ve arkadaşlarla kahkahalar atarak kar topu savaşı yapmaya başladık sonra galiba biri geldi ve yeter durun dedi ama biz halimizden çok memnunduk orda uyandım

 2. Tuba (29 Temmuz 2015 saat: 10:16)

  Rüyamda bilmediğim bilmediğibahçedeyim halamın kılığına girmiş cin gördüm beni takip ediyor yanıma gelip bana beyaz bir kağıtta arapça yazılı dualar vardı bana bu yazıları okuyunca ondan kurtulcağımı söyledi okudum fakat daha çok musallat oldu daha çok yanıma geldi ona sordum şerlerinden misin diye evet dedi ama bana kötü birşey yapmadı sadece yanıma geliyordu hep bende böyle gitmiyorsun dedim fatiha yı okudum sürekli sonra uyandım

 3. zehra (04 Haziran 2015 saat: 05:11)

  Selamünaleyküm aslında ben evlilik için istihareye yatmıştım ilk günümdü ve hiç birşey görmedim ama sabah namazından sonra bi rüya gördüm. Ve ben bu rüyada aşırı derecede mutluydum.böyle kayak merkezi gibi bir yerdi çok büyük bir alandı ve her yer bembeyazdı.çok mutluydum koşuyordum, oturuyordum,yürüyordum, gülüyordum.Daha sonra Bir metre kadar yükseklikte ve epeybi uzakta bi erkek ( yabancı bir sanatçıydı sanırım)ablamla bana top atıyor ama bize çok çok uzaktı ilk topu ablam karşıladı daha sonra ablam adamı yanına geçip beni izliyordu.Diğer topları hep ben karşıladım.ve topu her karşıladığımda biraz daha yaklaşıyordum onlara en sonunda onlara çok yakındım.Yukardan bana bakıyorlardı birbirimize gülümsüyorduk. Rüyam buydu yorumlarsanız çok mutlu olurum bu rüya benim için ne demek oluyor bu gördüğüm rüyanın istihareyle bi ilişkisi var mı? Lütfen bana yardımcı olun şimdiden çok teşekkür ederim bana zaman ayırdığınız için ellerinize sağlık.

 4. birdem (19 Şubat 2015 saat: 13:15)

  Rüyamda bilmediğim bir evdeyim evin mutfağında oturuyoruz kadınlar var bi dede varmış ben hoşgeldin demek için yanına gidip elini öpmek istiyorum bana elini vermiyo sonra yanımdaki kadın dilek tutup öp o yüzden öptürmedi diyo bende dilek tutup öpüyorum sonra bana dede diyo ki aferin çok güzel bir şey diledin dileğimde Allahım inşallah sezerle evlenirimdi .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,