RuyaTabirleri.com

Rüyada Kartopu Oynamak

Rüyada kartopu oynamak, ferahlamaya, rahatlamaya, esenlik ve huzur bulmaya tabir edilir. Rüya sahibinin bazı kimselerden iltifatlar alıp mutlu olmasına işaret ederken aynı zamanda arkadaşlarla bir araya gelip, zevkli organizasyonlar yapıp, eğlenceli vakit geçirmeye işaret eder. Anlık ama doyumsuz sevinçler yaşamak anlamına gelir. Rüyada kartopu oynamak, kısa süreliğine de olsa kişinin kendini sıkıntı, sorun, zahmet ve borç düşünmekten alı koymayı başarmasına delalet eder.

Rüyada Kartopu Atmak

Rüyada kartopu atmak, aileden, dostlardan ve akrabalardan yana hayır bulmaya ve menfaat görmeye işaret eder. Rüya sahibi, çevresinde çok sevilen bir kişi olduğu için, kimse üzülmesine ve zor durumda kalmasına razı olmuyor bu nedenle de her defasında elinden geleni yapıyor demektir.

Rüyada Karla Oynamak

Rüya sahibinin kişisel kusurlarıyla uğraşmak yerine, ilgi duyduğu ve yetenekli olduğunu düşündüğü konular üzerinde yoğunlaşarak, o alanda uzmanlaşmaya çalışacağına tabir edilir. Kişi, kendi adına doğru ve hayırlı olacak bir karar alacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kar Üstünde Yürümek

Rüyasında kar üstünde yürüdüğünü gören kişi, adını dünyaya duyurmayı başaracak kadar ciddi, büyük ve önemli işler yapacak ve tüm dünyada başarıları ile anılan bir insan olacaktır. Rüya sahibi, kendisi de hayal edemeyeceği kadar güzel yerlere gelecektir.

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yemek, rüya sahibinin kendisine ayak bağı olan işlerden ve kimselerden kurtulmasına, bu sayede de her zorluğun üstesinden gelmeyi bilmesine işaret eder. Kişi, bu kararı neden daha önce almadığı için kendine kızıp duracaktır diye yorumlanır.

Rüyada Kar Temizlemek

Rüyada kar temizlemek, canlanmaya, yenilenmeye ve değişime delalet eder. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan güzel gelişmeler neticesinde eski başarılı ve mutlu hallerine yeninden kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,