RuyaTabirleri.com

Rüyada Karyola Görmek

Rüyada karyola görmek, rüya sahibinin gezici olduğuna, hayatını gezerek, diyar diyar dolaşarak kazandığına, bazen hem ticaret hem de ziyaret yaptığına bu durumdan da son derece memnun olduğuna işaret eder. Rüyada karyola görmek, kat edilecek olan yollara işaret eder. Sabit bir yeri olmayan, her an başka yerde olabilen, bu nedenle de kola kolay bulunamayan ve kendisine her istenildiğinde ulaşılamayan bir kişi ile açıklanır.

Rüyada Karyola Yatak Görmek

Rüyada karyola yatak görmek de benzer anlama gelir ve belli bir yurdu olmayan, vatanı doyduğu yer olan, nerede huzurlu ve rahatsa orada yaşayan, sürekli farklı yerler görme arzusuyla değişik yerlere giden ve konakladığı yerin neresi olduğu bilinmeyen bir kimse olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Karyolada Yatmak

Rüyada karyolada yatmak, kısmet ve şans olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin evleneceğine, evliyse çocuk sahibi olacağına delalet eder. Huzurlu ve mutlu bir aile yaşantısına işaret ettiği yorumu yapılır.

Rüyada Karyolanın Kırılması

Rüyada karyolanın kırıldığını görmek iyi değildir, rüya sahibinin gözden düşeceği, toplum tarafından dışlanacağı, hem sahip olduğu makamı hem de çevresindeki kalabalığı kaybedeceği bir iş yapacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Karyolada Oturmak

Rüyasında karyolanın üzerinde oturduğunu gören kişinin hayalleri gerçek olur, rüya sahibi sevdiği kişiye kavuşur ve muradına erer. Büyük şanstır, gönül işlerinin yolunda gideceğine rüya sahibine sevdiğinden hayır geleceğine delalet eder.

Rüyada Karyola Örtüsü Görmek

Rüyada görülen karyola örtüsü esasen rengine göre yorumlanır. Örneğin mavi karyola örtüsü gemi yolculuğu, yeşil örtü sağlık ve zenginlik, pembe örtü yolda tanışılacak ve etkilenilecek karşı cins olarak değerlendirilir. Siyah, beyaz ya da kırmızı örtüler de toplu taşıma ile yapılacak olan kısa seyahatlere delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!