RuyaTabirleri.com

Rüyada Karyola Görmek

Rüyada karyola görmek, rüya sahibinin gezici olduğuna, hayatını gezerek, diyar diyar dolaşarak kazandığına, bazen hem ticaret hem de ziyaret yaptığına bu durumdan da son derece memnun olduğuna işaret eder. Rüyada karyola görmek, kat edilecek olan yollara işaret eder. Sabit bir yeri olmayan, her an başka yerde olabilen, bu nedenle de kola kolay bulunamayan ve kendisine her istenildiğinde ulaşılamayan bir kişi ile açıklanır.

Rüyada Karyola Yatak Görmek

Rüyada karyola yatak görmek de benzer anlama gelir ve belli bir yurdu olmayan, vatanı doyduğu yer olan, nerede huzurlu ve rahatsa orada yaşayan, sürekli farklı yerler görme arzusuyla değişik yerlere giden ve konakladığı yerin neresi olduğu bilinmeyen bir kimse olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Karyolada Yatmak

Rüyada karyolada yatmak, kısmet ve şans olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin evleneceğine, evliyse çocuk sahibi olacağına delalet eder. Huzurlu ve mutlu bir aile yaşantısına işaret ettiği yorumu yapılır.

Rüyada Karyolanın Kırılması

Rüyada karyolanın kırıldığını görmek iyi değildir, rüya sahibinin gözden düşeceği, toplum tarafından dışlanacağı, hem sahip olduğu makamı hem de çevresindeki kalabalığı kaybedeceği bir iş yapacağı şeklinde ifade edilir.

Rüyada Karyolada Oturmak

Rüyasında karyolanın üzerinde oturduğunu gören kişinin hayalleri gerçek olur, rüya sahibi sevdiği kişiye kavuşur ve muradına erer. Büyük şanstır, gönül işlerinin yolunda gideceğine rüya sahibine sevdiğinden hayır geleceğine delalet eder.

Rüyada Karyola Örtüsü Görmek

Rüyada görülen karyola örtüsü esasen rengine göre yorumlanır. Örneğin mavi karyola örtüsü gemi yolculuğu, yeşil örtü sağlık ve zenginlik, pembe örtü yolda tanışılacak ve etkilenilecek karşı cins olarak değerlendirilir. Siyah, beyaz ya da kırmızı örtüler de toplu taşıma ile yapılacak olan kısa seyahatlere delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Karyola Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Nurten (25 Ağustos 2015 saat: 07:51)

    Rüyamda koyde olduğumu babam önde arkasında amcam var yanlarında ise büyük baş bir hayvan var bende bir evin içindeyim bulunduğum odada bir karyola karyoloanin üstünde patronumun ikiz bebekleri var bir aylık onlardan ismi demir olanı uyurken gördüm. Babam bana hayvanı o odaya alacağız bebeği almamı söyledi odadan ssonra uyandım.(suan bebeklerin bulunduğu yerdeyim)

  2. merveeee (14 Mart 2015 saat: 10:05)

    Rüyamda ablamla ve yegenimle yattigim karyolanin bacaklarini kesmis tanimadigim bir kadin fakat karyolada hic bir sorun yoktu biz üzerindeyken oluyordu fakat biz sadece kesilmis olduğunu biliyorduk gozle gorulur bir sey yoktu sonrasinda benim dedem vefat etti aslinda ama hayattaymis ona anlatiyordum olanlari be sevgilim geliyordu bi arabadan inip bende ona o kadini anlatiyordum

  3. berivan (30 Mayıs 2014 saat: 16:08)

    evimde salonda iki hemşire bayanla yatıyorum.biraz onlarla konuştuktan sonra daha sonra yataktan kalkmak için içinde biraz oturuyorum.evime dış kapıdan bir yığın akrabalar giriyor kadınlı erkekli çok kalabalık erkekler oturma odasına geçip boncuk sıraya girmişler yerlerde koltuklarda oturuyorlar.kadınlarda mutfakta yemek yapıyorlar.kendi kendime ooo iyi bu kadar insana yemek yapma zahmetinden kurtuldum herkez kendi yemeğini yapıyor diyorum.bir bayan arkşım bu kişi benim iş ortağım olur misafirlerden bir bayana gıcık olduğunu söyleyip beni bir başka odaya konuşmak için çağırıyor.o odayı evimde hiç görmedim kendi kendime allah allah benim böyle odam varmıydı diyorum ama odanın kapısı köy evlerin kapısı gibi eski.giriyoruz o daya her taraf eskiden demir başlıklı karyolalar olurdu annelerimizn gençliğinden kalma onlardan var ranzalar var.ama hepsi temiz düzenli örtülü pembe ve beyaz örtülü.bu o dada bana gelen misafir kadınlar kalıyormuş.sonra arkadaşım o hoşlanmadığı kızın el çantasını alıp bir şeyler arar gibi kurcalıyor ne aradağını bilmediğim için yaptığı hareketin doğru olamdığını şimdi içeri biri girerse yanlış anlıyacağını söylüyorum.aradığı neysebulamıyor sinir oluyorum zaten deyip fırlatıyor.ben el çantasını tekrar düzeltiyorum orda bir sürü misafirlerin çantaları var.içeri yengem giriyor kızlar napıyosunuz burda diyor bende hiç konuşuyoruz diyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,