RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaş Aldırmak

Rüyada kaş aldırmak, alınan miktara göre farklı yorumlara neden olur. Ancak kaş aldırmak genel itibariyle rüya sahibinin ciddi mal ve para kayıplarına uğrayacağını ve bu nedenle oldukça sıkıntılı günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Cımbızla Kaş Aldırmak

İslami açıdan Allah’a yakışır bir şekilde yaşanmadığına ve dünya işlerinden dolayı çok büyük günahlar işlendiğini işaret eder. Kişinin hak yolundan uzak, menfaat ağırlıklı bir hayat sürdüğüne de delalet olur. Cımbızla kaş aldığını gören kişinin tövbe edip Allah’a sığınması gerektiğine dair de uyarıcı mahiyette bir rüyadır.

Rüyada Başka Birinin Kaş Aldırdığını Görmek

Rüyada kaşını aldıran kişi tanınmıyorsa, uzak çevreden birinin yaşayacağı sıkıntıda yardım isteneceğine yorumlanır. Bazı durumlarda da kişinin büyük bir hayır işinde bulunacağına ve Allah katında büyük bir sevap kazanacağına da yorumlanır. Rüyada tanınan birinin kaş aldırdığı görülüyorsa hane halkından bir kimsenin sıkıntılı haberi alınır.

Rüyada Kaş Almak

Rüyada kaş alan kişi yardıma ihtiyaç duyduğu günler geçirir ve içinde bulunduğu durum için çözümler üretmekten uzak kalır. Yakın çevresinin desteği ile sıkıntıların atlatılacağına delalettir. Rüyada kaş almak aynı zamanda kişinin hayat koşullarını ve davranışlarını değiştirmesi gerektiğine dair de uyarıcı bir rüyadır. Rüyada kaş almak aynı zamanda kişinin çok uzun zamandır beklediği bir haberi alması anlamına da gelir. Genellikle yakın çevreden görülecek destek ve iyilikleri temsil eder.

Rüyada Kaş Bıyık Aldığını Görmek

Allah katında büyük sevaplara sebep olacak işlerle uğraşıldığının ve kişinin manevi hayatının son derece güçlü olduğunu işaret eder. Kazancın artacağına ve elde edilecek mal ve mülkte helal kazanç olacağına da tabir olur. Kişinin mesleki ideallerinin de gerçek olacağına ve bu nedenle çok daha huzurlu ve refah bir hayat yaşayacağına yorulur. Rüyada kaş bıyık aldığını gören kişi sağlıklı ve iyi bir geleceğe adım atar. Bekar biri ise evlenir ve işsiz biri ise işe girer.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!