RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Kaş Almak

Rüyada kaş almak, rüya sahibinin çarelere ve çözümlere ihtiyaç duyduğuna, sıkıntılarının ve zorluklarının üstesinden ancak bu şekilde gelmeyi başaracağına tabir edilir. Kişi, kendisini mutluluğa ve başarıya götürecek her yolu zorlayacak, kurtuluşa ve şifaya kavuşmak için bir an olsun çabalamaktan vazgeçmeyecek demektir. Rüyada kaş almak, rüya sahibinin bulunduğu noktaya kimsenin desteği olmaksızın gelmeyi başaracağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kaş Bıyık Aldırmak

Rüyada kaş bıyık aldırmak, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin hedeflerini ve amaçlarını gerçekleştireceğine, esenlik bulacağına, rahata ereceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacak olaylar yaşayacağına rivayet edilir. Kişi, hayallerini gerçekleştirme konusundaki ısrarından vazgeçmeyecek ve bu durum kendisine hayır getirecek demektir.

Rüyada Kaş Alınması

Rüyada kaş alınması, rüyayı gören kişinin inancından ve kararlılığından ödün vermeyeceğine bu sayede istediği ve hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamaya başlayacağına, yaşam standartlarını yükselteceğine ve maddi imkânlarını arttıracağına delalet eder.

Rüyada Kaş Aldırmak

Rüyada kaş aldırmak, kaş almaya göre biraz daha farklı tabir edilir ve rüya sahibinin malında ve parasından kaybedeceğine, maddi gücünü yitireceğine bu nedenle de çok kötü günler geçirmek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada Kaş Aldığını Görmek

Rüyada kaş aldığını görmek, emek harcamaya, alın teri akıtmaya, dirsek çürütmeye ve nefes tüketmeye ve çok şükür ki karşılığını da almaya alamet eder. Rüya sahibinin emeklerinin boşuna gitmeyeceğine ve heveslerinin yarım kalmayacağına yorulur.

Rüyada Cımbızla Kaş Almak

Rüyada cımbızla kaş almak, rüya sahibinin gaflete düşerek yaradana karşı geleceğine ve sahip olduklarını inkâr ederek, daha fazlasına sahip olmadığı için Allah’a karşı isyan edeceğine tabir edilir. Kişi, sakin ve mantıklı düşününce içine düştüğü gafletin farkına varacak ve gece gündüz tövbe edecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!