RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaş Dökülmesi

Rüyada kaş dökülmesi, ailenizden ya da yakın çevrenizden birinin ağır bir hastalık ya da ölüm haberini alacağınıza delalettir. Rüyada kaş dökülmesi, kimi zaman duygusal hayatta yaşanan ayrılıkların da habercisi de olabilir. Evli olan kişiler için boşanma ya da ilişkide ciddi boyutlarda sıkıntı yaşamaya tabir edilir. Bir erkeğin kaşının döküldüğünü görmesi maddi olarak büyük bir kayıp yaşayacağına da alamet eder. Bir kadının kaşının döküldüğünü görmesi ise bir ayrılık yaşayacağını haber verir.

Rüyada Kaş Aldırmak

Rüyada kaş aldırmak, kişinin huyunun ve dinen maneviyatının güzelliğini temsil eder. Erkek için kaş aldırmak yapılacak bir takım yanlış işlere, haram paraya ya da bir kadından görülecek kötülüğe delalet eder. Kadının kuaförde kaş aldırması bir konuda yardıma ihtiyaç duyacağına ve iyi niyetli birinden yardımına karşılık bulacağına, kadının kendisinin cımbızla kaşını aldığını görmesi ise sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine işaret eder.

Rüyada Kirpik Dökülmesi

Rüyada kişinin kirpiğinin dökülmesi annesinden, babasından veyahut evlatlarından göreceği hayra delalet eder. İki gözün de kirpiklerinin dökülmesi kişinin dinen maneviyatının artacağına ve mertebe olarak yükseleceğine işaret eder.

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada saç dökülmesi, planlanan yolculuktan vazgeçileceğine, son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına delalet eder. Bir kadının rüyasında saçının döküldüğünü görmesi, bir hastalığa yakalanacağına ancak bu hastalıktan kısa bir süre sonra şifa bulacağına bir erkeğin saçının döküldüğünü görmesi ise eşi ya da sevgilisi tarafından bir ihanete uğrayacağına işaret eder. Bazı rüya alimlerine göre ise rüyada saç dökülmesi kişinin borçlarından kurtulması, rızkının artması ve uzun ömürlü olmasına yorumlanmıştır. Bazen de rüyada saç dökülmesi sahip olunan servetin, malın yitirilmesine ve toplum içindeki saygınlığın yitirilmesine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kaş Dökülmesi İle İlgili Rüyalar;

 1. fatima (07 Haziran 2016 saat: 09:14)

  Rüyamda akraba ziyaretine gidiyoruz orda otururken elimi kasıma degiyarum ve kaşlarim tutam tutam elime geliyo beni gören akrabalarim ağlamaya basliyolar lösemi mi oldun sen sen lösemi hastasının kesin diyolar herkez ağlamaya basliyo öyle uyandım ama etkisinden kurtulamadım.

 2. Zeynep özdemir (29 Mayıs 2015 saat: 22:22)

  Rüyamda Evimin içindeyim üç tane dağ gördüm yanardağ benziyordu ama yanardağ değildi sonra soldan birinci dağın daha Alevli daha lavlı olduğunu gördüm en ortadaki dağın ondan biraz daha az Alevli olduğunu gördüm en Son dağında ondan biraz daha az çok az alev siz olduğunu gördüm bunun anlamı nedir

 3. meltem (17 Mayıs 2015 saat: 12:31)

  Merhaba, Ruyamda tek kasimin yok denecek kadar dokulmus oldugunu gordum kalemle cizilmis kadar duzgun ama yok denecek kadar azdi. Digerinde hic bir bozulma yoktu ki pesisira uyandim. Olumsuz yorumlari okuyunca endiseye kapildim. Yorumlayabilirmisiniz. Tesekkur ederim.

 4. Aylin (26 Mart 2015 saat: 17:26)

  Rüyamda dururken saçımı at kuruğu toplamışım bir anda at kuğruğuna elimi atıyorum kaşlarım dökülmüş bir şekilde tutam olarak elime geliyor sonra kaşlarıma bakıyorum görünüşte azalma yok ama kaşlarıma elimi değdikçe kaşlarım tutam tutam dökülüyor, çevremdekilere anlatıp yardım istiyorum, ancak yardım alamadan uyandım

 5. melisa (08 Aralık 2014 saat: 12:16)

  Mehrhaba ..
  rüyamda cusenlerdeydim birden bire kaslarimizi almaya basladik cimbizla ama cok degil yani ben saka dan bir iki tane aldim ama birden bire baktim ki benim kaslarim döküldü yani cok az kaslarim kalmis ..
  aslinda cok rüya görmem ama böyle birsey gördümde merak ettim rüya tabirlerinde kas dökümesi kötü seyler demektir
  bu gercekten dogru mu ?

  tesekürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,