RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaş Görmek

Rüyada kaş görmek değerli eşyalara, parlak ve pahalı takılara, kısmete, lüks içinde yaşamaya, yumuşak ve iyi mizaca delalet eder. Rüyada kaş görmek uzun, sağlıklı ve rızık içinde geçen güzel bir hayat ile tabir edilir. Bir kadın rüyasında kaş görürse, evleneceği kişinin mülayim, anlayışlı, sevecen ve temiz kalpli biri olacağı ve bu sayede çok mutlu bir evlilik geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir erkeğin kaş görmesi ise evleneceği kadının görünüşüne dikkat eden, temiz, alımlı, çekici, güzel ve bir miktarda maddiyata değer veren biri olacağı yönünde yorumlanır. Rüyada kaşlarının sık olduğunu ve yüzünde ilk olarak fark edilecek şekilde bir görünüşe ulaştığını gören kişinin, kimsenin işine karışmadığı ve kimsenin tavuğuna kışt demediği için başı derde girmez. Sık kaş aynı zamanda bolluk ve zenginlik olarak tabir edilir.

Rüyada Kaş Dökülmesi

Rüyada kaşlarının döküldüğünü gören kişinin iftiraya uğrayacağı, bu durumu kafaya takacağı ve sırf bu nedenden dolayı üzüleceği ve içine kapanacağı günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kaş Almak

Rüyada kaş almak kişinin kısmetlerini tepmesine ya da sahip olduğu malını tek tek kaybetmesine işaret eder. Rüyada kaş aldırmak da aynı anlama geldiği için aynı şekilde tabir edilir.

Rüyada Kaş Çatmak

Rüyada çatık kaş görmek kişinin barışçıl ve sevgiden yana olan bir tavır takınarak, aralarında tatsızlık yaşadığı kişilerle de bir araya gelip keyifli saatler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Kirpik Görmek

Rüyada kirpik görmek Allah yolunda yapılan hayırlar ve kişinin dini vecibelerine olan bağlılığı olarak yorumlanır. Rüyada kirpiklerinin tamamen döküldüğünü gören kişi için sadece bu dünyayı düşünerek yaşadığı, ahiret hayatını ve Allah’ı unuttuğunu bu nedenle de dinden uzaklaştığı yorumu yapılır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kaş Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ferit (28 Nisan 2014 saat: 11:41)

    Rüyamda bir lokanta restoran tarzi bi yerde oturuyorum ve karsi masada yas olarak 55 60 yaş larinda insanlar oturuyor ve benim ne kadar iyi güler yüzlü bir insan olduğundan bahsediyorlar ve bir teyze diyorki bak kaşlarida ayni peygamber efendimiz hz Muhammedin kaşlarına benziyor diyor… Bende içimden seviniyorum mutlu oluyorum ama diyorum peygamber efendimizin kaslarini nerden görecek ki benim kaşlarimi onun kaşlarina benzetsin… O tarihlerde yasamadigina göre peygamberimizin de hic resmi fotosu olmadigina göre neden boyle söylüyor diye düşünüyorum …ama çok huzurlu oldum mutlu oldum gurur şeref verdi boyle benzetmesi…

  2. Remziye (26 Mart 2014 saat: 13:39)

    Rüyamda birkaç arkadaşımı gördüm onlarla beraber bir yere gitmek için hazirlaniyordum sanki bayram günüydü iki arkadaşım hazırlanıp gidiyordu yanımda kalan bir arkadaşım oldu ama tanıdığım biri değildi sonra ben makyaj yapmaya başladım ama bir türlü yapamiyordum aynaya baktığımda sol kasimin yarısından fazlasının olmadığını gördüm hazırlanmakta vazgeçiyordum önce ama sonra ne olursa olsun çıkacağım diyordum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,