RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaş Görmek

Rüyada kaş görmek değerli eşyalara, parlak ve pahalı takılara, kısmete, lüks içinde yaşamaya, yumuşak ve iyi mizaca delalet eder. Rüyada kaş görmek uzun, sağlıklı ve rızık içinde geçen güzel bir hayat ile tabir edilir. Bir kadın rüyasında kaş görürse, evleneceği kişinin mülayim, anlayışlı, sevecen ve temiz kalpli biri olacağı ve bu sayede çok mutlu bir evlilik geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir erkeğin kaş görmesi ise evleneceği kadının görünüşüne dikkat eden, temiz, alımlı, çekici, güzel ve bir miktarda maddiyata değer veren biri olacağı yönünde yorumlanır. Rüyada kaşlarının sık olduğunu ve yüzünde ilk olarak fark edilecek şekilde bir görünüşe ulaştığını gören kişinin, kimsenin işine karışmadığı ve kimsenin tavuğuna kışt demediği için başı derde girmez. Sık kaş aynı zamanda bolluk ve zenginlik olarak tabir edilir.

Rüyada Kaş Dökülmesi

Rüyada kaşlarının döküldüğünü gören kişinin iftiraya uğrayacağı, bu durumu kafaya takacağı ve sırf bu nedenden dolayı üzüleceği ve içine kapanacağı günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Kaş Almak

Rüyada kaş almak kişinin kısmetlerini tepmesine ya da sahip olduğu malını tek tek kaybetmesine işaret eder. Rüyada kaş aldırmak da aynı anlama geldiği için aynı şekilde tabir edilir.

Rüyada Kaş Çatmak

Rüyada çatık kaş görmek kişinin barışçıl ve sevgiden yana olan bir tavır takınarak, aralarında tatsızlık yaşadığı kişilerle de bir araya gelip keyifli saatler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Kirpik Görmek

Rüyada kirpik görmek Allah yolunda yapılan hayırlar ve kişinin dini vecibelerine olan bağlılığı olarak yorumlanır. Rüyada kirpiklerinin tamamen döküldüğünü gören kişi için sadece bu dünyayı düşünerek yaşadığı, ahiret hayatını ve Allah’ı unuttuğunu bu nedenle de dinden uzaklaştığı yorumu yapılır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!