RuyaTabirleri.com

Rüyada Kasa Görmek

Rüyada kasa görmek, gelecekte hayırlı ve büyük işlere girişileceğine, bu işlerde üstün başarı elde edileceğine ve bu başarıların büyük bir ün sağlayacağına delalet edilir. Rüya sahibinin, yapacağı işlerle hem kendisine hem ülkesine büyük kazanımlar sağlayacağına, stresten ve üzüntüden uzak, sağlıklı bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada Kasa Anahtarı Görmek

Rüya kasa anahtarı görmek, sorunların üstesinden hızlı ve güvenli bir şekilde gelineceğine ve sorunların çözümü sırasında çok yakın bir kişiden yardım alınacağına işaret eder. Rüya sahibinin sırtının yere gelmesine müsaade etmeyecek kadar candan, samimi ve aynı zamanda maddi anlamda güç sahibi olan bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Kasa Açmak

Rüyada kasa açmak ya da açık olan bir kasa görmek, rüya sahibinin özel hayatı ve kişisel olan bilgileri ile tabir edilir. Kişinin, özellikle herkesten köşe bucak kaçırdığı bir takım meselelerin, kimsenin bilmesini istemediği çok özel ve değerli konuların gün yüzüne çıkacağı ve ortalığa saçılacağı anlamına gelir.

Rüyada Kasa Dolusu Para Görmek

Rüyada kasa dolusu para görmek, sanıldığı gibi iyi ya da hayırlı anlamlara gelmez. Rüya sahibinin sıkıntıya düşeceğine ve ağırlık alacağına işaret eder. Aynı zamanda birden fazla sorunla ve dertle boğuşulacağına ve uzun bir süre boyunca bu durumdan muzdarip olunacağına da yorulur.

Rüyada Kasanın Açık Olduğunu Görmek

Rüyada kasanın açık olduğunu gören kişinin, mallarının ve ürünlerinin bir felaketten ötürü heba olacağına delalet eder. Rüya sahibinin sağlığında meydana gelebilecek her türlü sıkıntının ruhsal durumundan kaynaklanacağına işaret eder.

Rüyada Kese Görmek

Rüyada kese görmek, ilk başlarda küçükmüş gibi görünen bir sorunun gün geçtikçe büyüyeceğine, içinden çıkılamaz bir hal alacağına ve birçok musibete yol açacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: