RuyaTabirleri.com

Rüyada Kasa Görmek

Rüyada kasa görmek, gelecekte hayırlı ve büyük işlere girişileceğine, bu işlerde üstün başarı elde edileceğine ve bu başarıların büyük bir ün sağlayacağına delalet edilir. Rüya sahibinin, yapacağı işlerle hem kendisine hem ülkesine büyük kazanımlar sağlayacağına, stresten ve üzüntüden uzak, sağlıklı bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada Kasa Anahtarı Görmek

Rüya kasa anahtarı görmek, sorunların üstesinden hızlı ve güvenli bir şekilde gelineceğine ve sorunların çözümü sırasında çok yakın bir kişiden yardım alınacağına işaret eder. Rüya sahibinin sırtının yere gelmesine müsaade etmeyecek kadar candan, samimi ve aynı zamanda maddi anlamda güç sahibi olan bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Kasa Açmak

Rüyada kasa açmak ya da açık olan bir kasa görmek, rüya sahibinin özel hayatı ve kişisel olan bilgileri ile tabir edilir. Kişinin, özellikle herkesten köşe bucak kaçırdığı bir takım meselelerin, kimsenin bilmesini istemediği çok özel ve değerli konuların gün yüzüne çıkacağı ve ortalığa saçılacağı anlamına gelir.

Rüyada Kasa Dolusu Para Görmek

Rüyada kasa dolusu para görmek, sanıldığı gibi iyi ya da hayırlı anlamlara gelmez. Rüya sahibinin sıkıntıya düşeceğine ve ağırlık alacağına işaret eder. Aynı zamanda birden fazla sorunla ve dertle boğuşulacağına ve uzun bir süre boyunca bu durumdan muzdarip olunacağına da yorulur.

Rüyada Kasanın Açık Olduğunu Görmek

Rüyada kasanın açık olduğunu gören kişinin, mallarının ve ürünlerinin bir felaketten ötürü heba olacağına delalet eder. Rüya sahibinin sağlığında meydana gelebilecek her türlü sıkıntının ruhsal durumundan kaynaklanacağına işaret eder.

Rüyada Kese Görmek

Rüyada kese görmek, ilk başlarda küçükmüş gibi görünen bir sorunun gün geçtikçe büyüyeceğine, içinden çıkılamaz bir hal alacağına ve birçok musibete yol açacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kasa Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. azim (30 Eylül 2015 saat: 10:31)

  rüyamda bi dükkana giryordu dükkan sahibi tanıdık hemen girerken bir çay tabağı içinde hurma gördüm girdikten sonra arka tarafta bilaldo masalari kumar masaları vardı bi adamda istanbul sarayları hakkında bişeyler söyleyip masa ustune bisey yaziydu masaların oldu tarafta ust uste bi kaç kasa gördu en ustteki kasanın ağzı açıktı içinde bi kaç deste iskambil kağıtları vardı simdiden teşekkür ederim.

 2. Kenan (13 Mayıs 2015 saat: 21:03)

  İşyerimde kendi Çelik kasanın yanında çok büyük Çelik bir kasa vardı içi boş 2. El bir kasa ve şarkıları alıp almamak üzere düşünürken diğer küçük kasayı eve götürürüm bu büyük kasayıda almak üzereydim veya kararını vermiştim !

 3. muzaffer saray (02 Şubat 2015 saat: 00:43)

  Merhabalar; ben rüyamda normal masa cekmecesini cekiyorum icinde baya bi kagit para var ben sadece ufak bir göz atarak elimi surüp hemen cekmeceyi geri kapatıyorum. Bir baska rüyada ise ablamin cocuklarini gorüyorum, ilginctir ki kendi cocuklarım saniyorum.

  Ve baska bir ruyamda ise askeriye gibi bir yerdeyim tam olarak bilmiyorum askeriye mi köse bucak kacmaya calisiyor ama hep yakalaniyorum ve sonra kactiklarim akrabalarim oldugunu gorüyorum.

 4. Gulsah (05 Aralık 2014 saat: 23:59)

  Rüyam da çalıştığım giyim mağzasındayız bütün çalışma arkadaşlarım orda mağzada bir bebek buluyorum canlı kucama alıyorum ağlıyor o sıra sanki gözlerim kör gibi kimseyi görmüyorum ama sesleri duyuyorum sadece bebeği ve kendimi görüyorum bebeğin altını açıyorum yere oturup çok pis kurumuş dışkı var temizlemek için uğraşıyorum o sırada sadece bir arkadaşımın görüyorum çalışanlardan su getiriyo biri sıcak biri soğuk ılıştırıp temizlemekle uğraşıyorum ama o arkadaş dıında hala kimseyi görmüyorum sadece duyuyorum.bebek temizlenmeyince görebildiğim arkadaşım alıp kasanın oraya götürüyor orda çeşmeler varmış soğuk suyla yıkıyor çocuğu yetimeye çalışıyorum ama olmuyo bir yandanda bağrıyorum ne olur yapma yazık diye sonra alıp bebeği sarıyorum ve götürüyorum siz polisi arayın ben bebeğe bakarım açtır doyururum diyip çıkıyorum.Acaba anlamınedir

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,