RuyaTabirleri.com

Rüyada Kasaba Görmek

Rüyada kasaba görmek, rüyayı gören kişinin olumsuz ve kötü olaylar yaşayacağına, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine bunun için de bir kurtuluş ya da çıkış yolu aramak zorunda kalacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kendisini çarelere ve çözümlere götürecek yollar aradığı anlamına gelir ve şer olarak kabul edilir. Hassas bir dönemden geçmeye yorulur.

Rüyada Kasabaya Gitmek

Rüyayı gören kişinin dertleşmeye, ağlamaya, içindekileri dökmeye ve rahatlamaya çok ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşadığı vefasızlık ve gördüğü nankörlük nedeniyle kendisini kötü hissettiğine, bazı kişilere çok kırıldığına ve bir süre onları görmek istemediğine tabir edilir.

Rüyada Sahil Kasabası Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşadığı hayal kırıklıkları ve gönül sızıları nedeniyle tazelenmeye gereksinim duyduğuna işaret eder ve rüya sahibinin tabiri caizse sığınacak bir liman aradığına ve mutlu olmaya çalıştığına rivayet edilir.

Rüyada Güzel Kasaba Görmek

Rüyayı gören kişinin stresten, kötü günlerin etkisinden ve birikmiş olan olumsuz elektriğinden uzaklaşmanın, kafa dinlemenin, sessiz ve sakin günler geçirmenin alt yapısını oluşturduğuna ve tüm planlarını bu yönde yaptığına delalet eder. Rüya sahibinin sükûnete ve huzura ihtiyacı var demektir.

Rüyada Köy Görmek

Rüyayı gören kişinin sevdiklerinden, evinden ve ailesinden ayrılmak zorunda kalabileceği anlamına gelir. Rüya sahibinin eğitim, iş ya da bir görev sebebiyle yaşadığı yerden uzaklaşmak durumunda kalabileceğine yorulduğu gibi aynı zamanda uğursuzluk olarak kabul edilir ve üzüntüye, sıkıntıya, hastalığa ve başarısızlığa yorulur.

Rüyada Şehir Görmek

Hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin güzel gelişmeler yaşayacağına, umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, rahat edeceğine, neşesine kavuşacağına bu sayede eğlenceli günler geçirerek deşarj olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının yoluna girmeye başladığına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,