RuyaTabirleri.com

Rüyada Kasap Görmek

Rüyada kasap görmek, indir bindir işi yapan bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Güzel ve hayırlı bir rüyadır, ağlayanların gülmesine, sıkıntıda olanların rahata etmesine, ayrı düşenlerin barışmasına, uzaktakilerin yakınlaşmasına, fakirlerin varlığa kavuşmasına yani yüz güldürecek gelişmelerin yaşanmasına tabir edilir. Rüyada kasap görmek, acıdan, üzüntüden ve zahmetten dolayı solan yüzlerin can bulmasına delalet eder. Bazen, rüyanın görülme şekline bağlı olarak büyük bir talihsizliğin yaşanacağına da yorulabilmektedir.

Rüyada Kasap Dükkânı Görmek

Rüyada kasap dükkânı görmek, uzun zamandan beri çözülemeyen sorunların çözülmesine, iyi olmayan hastalıkların iyileşmesine ve bir türlü harareti düşmeyen kavga ortamının yatışmaya başlamasına işaret eder.

Rüyada Kasap Olduğunu Görmek

Rüyada kasap olduğunu görmek ne yazık ki iyi değildir, musibet, uğursuzluk ve şansızlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin ani bir haber alarak yıkılmasına ve uzun süre bu durum için gözyaşı akıtmasına delalet eder.

Rüyada Kasabın Et Kestiğini Görmek

Rüyada kasabın et kestiğini görmek, çok güzeldir, hayırlı haberler almaya, müjdeli ve sürpriz gelişmeler yaşamaya, beklenen misafirin gelmesine tabir edilir. Rüya sahibinin uzun zamandan beri gözünün yolda olduğu ve artık hasretin biteceğine yorulur.

Rüyada Kasap Bıçağı Görmek

Rüyada kasap bıçağı görmek ya da almak aynı anlamlara gelir ve rüya sahibinin sıkıntı alması şeklinde açıklanır. Can sıkıcı ve moral bozucu bazı olayların yaşanacağına bu nedenle de rüya sahibinin mutsuz olacağına delalettir.

Rüyada Kasaptan Et Almak

Rüyada kasaptan et almak, dertlerin ve hastalıkların biteceğine, rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, işlerinin açılıp, kazancının da artacağına tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda kişinin hayallerine ve isteklerine kavuşacağı, huzurunun yerine geleceği, tüm korkularından ve endişelerinden uzak olacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: