RuyaTabirleri.com

Rüyada Kasap Görmek

Rüyada kasap görmek, indir bindir işi yapan bir kişinin varlığı ile tabir edilir. Güzel ve hayırlı bir rüyadır, ağlayanların gülmesine, sıkıntıda olanların rahata etmesine, ayrı düşenlerin barışmasına, uzaktakilerin yakınlaşmasına, fakirlerin varlığa kavuşmasına yani yüz güldürecek gelişmelerin yaşanmasına tabir edilir. Rüyada kasap görmek, acıdan, üzüntüden ve zahmetten dolayı solan yüzlerin can bulmasına delalet eder. Bazen, rüyanın görülme şekline bağlı olarak büyük bir talihsizliğin yaşanacağına da yorulabilmektedir.

Rüyada Kasap Dükkânı Görmek

Rüyada kasap dükkânı görmek, uzun zamandan beri çözülemeyen sorunların çözülmesine, iyi olmayan hastalıkların iyileşmesine ve bir türlü harareti düşmeyen kavga ortamının yatışmaya başlamasına işaret eder.

Rüyada Kasap Olduğunu Görmek

Rüyada kasap olduğunu görmek ne yazık ki iyi değildir, musibet, uğursuzluk ve şansızlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin ani bir haber alarak yıkılmasına ve uzun süre bu durum için gözyaşı akıtmasına delalet eder.

Rüyada Kasabın Et Kestiğini Görmek

Rüyada kasabın et kestiğini görmek, çok güzeldir, hayırlı haberler almaya, müjdeli ve sürpriz gelişmeler yaşamaya, beklenen misafirin gelmesine tabir edilir. Rüya sahibinin uzun zamandan beri gözünün yolda olduğu ve artık hasretin biteceğine yorulur.

Rüyada Kasap Bıçağı Görmek

Rüyada kasap bıçağı görmek ya da almak aynı anlamlara gelir ve rüya sahibinin sıkıntı alması şeklinde açıklanır. Can sıkıcı ve moral bozucu bazı olayların yaşanacağına bu nedenle de rüya sahibinin mutsuz olacağına delalettir.

Rüyada Kasaptan Et Almak

Rüyada kasaptan et almak, dertlerin ve hastalıkların biteceğine, rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, işlerinin açılıp, kazancının da artacağına tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda kişinin hayallerine ve isteklerine kavuşacağı, huzurunun yerine geleceği, tüm korkularından ve endişelerinden uzak olacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kasap Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Esma (29 Ekim 2015 saat: 07:13)

  Rüyamda heryerde kurban kesiliyordu. Bazı insanlar çocuklarını kesiyorlardi ama kan yoktu özellikle saçlarını dibinden kesmeye çalışıyorlardı.yine bulunduğum ilcedeydim ortam aynı yani. Bide bi kisideenormal kurban kesiyordu dana gibi biseydi. Bende kasaba gidiyordum az param vardı ama 5 torba dolu dolu et aldım. Kasap bi tane teyzeydi çok yardımcı oldu bana şunu da bundan da al diye. Hayır olsun inşallah

 2. gokhan (02 Haziran 2015 saat: 09:49)

  Rüyamda sevgilim kasabın yanında çalışıyor ve ben oradan et almaya gidiyorum.iki kasap dükkanı yan yana.birinden sipariş veriyorum ama yanındaki dükkanda olan sevgilim den Tepside et alıyor muşum .Lütfen yorumlayın .şimdiden kolay gelsin.

 3. Zuhal (28 Nisan 2015 saat: 12:53)

  Rüyamda kasaphaneye giriyorum. Kasap bana selamın aleykum diyor ve bende aleykum selam diyorum ve o anda et kesiyor. Bende bakınırken kanlar içinde sol tarafta et parçaları görüyorum ve tiksiniyorum. Burdan çıkmam Lazım ben diyorum ve çıkıyorum. Ama o et parçaları insan eti kesilmiş bacak kol gibi parçalanmışlar sadece ve yerde kan var. Ben tiksinip ellerimle ağzımı burnumu kapatıyorum ve ordan çıkıyorum.

 4. nurgül (30 Aralık 2014 saat: 09:04)

  rüyamda eşimle birlikte bulunduğumuz evden taşınıyoruz.Eşim evde eşyaları toplarken kapıda bi tane kasap et kesiyor. Birkaç parçasın da bize bırakıp gidiyor. Yeni taşındığımız yerde ise birsi bize beyaz bir ev kedisi hediye ediyor kar gibiydi üzerinde pırıltılar vardı.

 5. ZEYNEP (29 Mayıs 2014 saat: 15:50)

  rüyamda kasaba et almak için gittim yıllardır görmediğim ve sevmediğim bir bayan arkadaşımla kasapta karşılaştım ve onun kasapta çalıştığını et keserken gördüm ona bur damı çalışıyorsun diye sordum oda bana kasabın sahibiyle evlendiğini söyledi ama onu gördüğümde aklımdan geçen yıllar öncesi iyi bir kadın olmadığı kimseyi beğenmeyip samimi davranmadığını ve kasapla evlenmesi beni şaşırttı çünkü mağdur durumda mecbur kalmış sonra haline üzüldüm onu alıp kendi evime doğru beraber yürümeye başladık.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,