RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaşar Peyniri Görmek

Rüyada kaşar peyniri görmek, bahtın açık, yazgının güzel, kaderin de hayırlı olduğuna tabir edilir. Büyük kısmet anlamına gelir. Kişinin tabir yerindeyse turnayı gözünden vuracağına delalet eder.Rüya sahibinin hayatının güzelliklerle dolacağı, kişinin illet hastalıklardan, altından kalkılmaz borçlardan, gözyaşından, gamdan, kederden, kazadan, beladan, arsızdan, hırsızdan ve yolsuzdan da uzak olacağı anlamına gelir. Bolluk, bereket, zenginlik, ağız tadı ve keyifle geçecek bir ömre tabir edilir.

Rüyada Kaşar Peyniri Yediğini Görmek

Bir kişi eğer rüyasında kaşar peyniri yediğini görürse, kısmetinin ve başarısının önündeki tüm engeller kalkar, kazancı artar, işleri açılır diye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin talihinin açık, yarınlarının da çok hayırlı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kaşar Peyniri Almak

Rüyada kaşar peyniri almak, rüya sahibinin bir dost meclisinden ya arkadaş toplantısından davet alacağına, onlarla hasret giderip, bol bol sohbet edip, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Küflü Kaşar Peyniri Görmek

Rüyada küflü kaşar peyniri görmek, iyi değildir. Tekin olmayan bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin en yakınlarında duran, her sırrını öğrenmek isteyen ve ona öğrendiği gerçeklerle zarar vermeye çalışan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Taze Kaşar Görmek

Rüyada taze kaşar ya da taze kaşar peyniri görmek, rüya sahibinin meslek hayatında zirveye çıkacağı kadar başarılı, kısmetli ve şanslı olacağına tabir edilir. Çok verimli bir dönem geliyor demektir. Fırsatların kaçırılmaması gerekiyor.

Rüyada Beyaz Peynir Görmek

Rüyada beyaz peynir görmek, rüya sahibinin uçsuz bucaksız hayalleri olduğu, isteklerinin ardı arkası kesilmediği, hedeflerinin de çok yüksek olduğu fakat bunları gerçekleştirmek için yeteri kadar çaba göstermediği anlamına gelir. Rüya sahibinin arzularına kavuşması için biraz daha emek vermesi gerekecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: