RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaşar Peyniri Görmek

Rüyada kaşar peyniri görmek, bahtın açık, yazgının güzel, kaderin de hayırlı olduğuna tabir edilir. Büyük kısmet anlamına gelir. Kişinin tabir yerindeyse turnayı gözünden vuracağına delalet eder.Rüya sahibinin hayatının güzelliklerle dolacağı, kişinin illet hastalıklardan, altından kalkılmaz borçlardan, gözyaşından, gamdan, kederden, kazadan, beladan, arsızdan, hırsızdan ve yolsuzdan da uzak olacağı anlamına gelir. Bolluk, bereket, zenginlik, ağız tadı ve keyifle geçecek bir ömre tabir edilir.

Rüyada Kaşar Peyniri Yediğini Görmek

Bir kişi eğer rüyasında kaşar peyniri yediğini görürse, kısmetinin ve başarısının önündeki tüm engeller kalkar, kazancı artar, işleri açılır diye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin talihinin açık, yarınlarının da çok hayırlı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kaşar Peyniri Almak

Rüyada kaşar peyniri almak, rüya sahibinin bir dost meclisinden ya arkadaş toplantısından davet alacağına, onlarla hasret giderip, bol bol sohbet edip, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Küflü Kaşar Peyniri Görmek

Rüyada küflü kaşar peyniri görmek, iyi değildir. Tekin olmayan bir kişinin varlığına işaret eder. Bu kişi rüya sahibinin en yakınlarında duran, her sırrını öğrenmek isteyen ve ona öğrendiği gerçeklerle zarar vermeye çalışan kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Taze Kaşar Görmek

Rüyada taze kaşar ya da taze kaşar peyniri görmek, rüya sahibinin meslek hayatında zirveye çıkacağı kadar başarılı, kısmetli ve şanslı olacağına tabir edilir. Çok verimli bir dönem geliyor demektir. Fırsatların kaçırılmaması gerekiyor.

Rüyada Beyaz Peynir Görmek

Rüyada beyaz peynir görmek, rüya sahibinin uçsuz bucaksız hayalleri olduğu, isteklerinin ardı arkası kesilmediği, hedeflerinin de çok yüksek olduğu fakat bunları gerçekleştirmek için yeteri kadar çaba göstermediği anlamına gelir. Rüya sahibinin arzularına kavuşması için biraz daha emek vermesi gerekecektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kaşar Peyniri Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. VolkanÇelik (15 Ekim 2015 saat: 09:55)

  Ruyam once amcam ve babamla birlikte yurtdisina cikiyoruz neresi oldugunu Bilmiyorum önce kasaplık yapıyoruz sora da kendimi Kıbrıs’ta görüyorum teyzelerim fln ordalar karışık bi ruyaydi daha sora büyük paketli halde kaşar peyniri gördüm yani çok büyükler bi depoda yığın bi şekilde büyük ama çok büyükler ğercek hayatta görmedim bu kadar büyük bi kaşar peyniri anlamı nedir acaba ??

 2. Anonim (07 Ekim 2015 saat: 12:02)

  Biz arkadaşımla bakkala gittik orda birtane kız bakkalcıdan kaşar peynir istedi fakat orda oturup yedi o kız en küçügündendi sonra bakkalcı dişarı çıktı bizde arkadaşımla bekliye bekliye sıkıldık bizim arabaya gittik arabada oturuyoruz araba birden bire kaydı ve ben atladım arkadaşım atlayamadı ve sonra arabanın peşinden giderken amcamı gördüm amcama dedim koş amca amcam gitti pesinden ben dondum orda yengemle yiyenimi ğördüm yengem aglıyodu dedim hadi gidelim oraya diye gidelim felan hiç bisey demedi

 3. adem (13 Ağustos 2015 saat: 12:23)

  Iki arkadaşımla beraber.eski çalıştığımız bi otelin alt katında depo yada mahzen gibi bir yerde, o yerin duvarlari ve ici dışı heryeri yaklasik 1m*1m çapında eski kaşar peyniriyle örülmüş.Tonlarca dışı yesilli siyahlı gibi küflü ama cok.lezzet uyandıran bi görüntü.rüyam bu.teşekkürederim.

 4. c.kaan (24 Mart 2015 saat: 11:03)

  Rüyamda düz uzun sakallı birisi bana eğitim için uzaklara gideceğimi söyledi. Ben de gideriz deyip yolluk hazırlıyorum kaşar alıyorum bi kalıp ama elimden dusup duruyor.poşete koyuyorum. Giyeceklerimide koyup cantayi hazırlıyorum. Kötü biçimde uyandim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,