RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaşe Görmek

Rüyada kaşe görmek, sahip olunan enerjiyi tek bir alana yoğunlaştırmak yani işe odaklanmak manasına geldiği için başarının da arkasından geleceği müjdesini verir. Rüya sahibi için makamın, mevkiinin habercisi olan rüya, ele geçen iyi fırsatların, imtiyaz sahibi olmanın ve kendi hayatını düzeltecek kudrete erişmenin, güç toplamanın da alametidir. Kaşe gören kişiler muhtarlık, kaymakamlık, vergi memurluğu yahut maliye gibi mesleklerde uzmanlaşırlar. Hesap kitap yapılan alanlarda, devlet dairelerinde saymanlık gibi yerlerde itibar sahibi olacak konuma gelmenin, iş alanında yükselmenin ifadesi olduğu kadar, tapu ile ilgili meselelerin de bugünlerde çözüme kavuşacağını, kişinin kendi üzerine ev ya da arsa alacağını da bildirir. Rüya sahibi için girişilecek yahut yönelim gösterilecek her işte kesin başarının tabiridir.

Rüyada Kaşe Basmak

Bir evrağa kaşe basan kişiler aile mirasıyla ilgili konularda söz sahibi olurlar ve paylarına düşeni kolayca alırlar. Devlet işlerinde yahut mahkemelerde de iyi sonuçlar almanın ifadesi olan rüya, mezun olmak, kademe atlamak, kariyerde yeni bir basamağa çıkmak ve terfi etmek manalarını da taşır. Yeni meslek gruplarından insanlarla bir araya gelecek olmanın, iş konusunda önemli bir meselede kişinin fikrinin alınacağının haberini veren rüya, itibarın artması, para konusunda yeni kaynaklar bulmak ve borçlardan kurtularak şükretmek anlamına da gelir.

Rüyada Kaşe Almak

Diploma yahut takdir belgesi almak, iş yerinde başarılardan dolayı yöneticilerin gözüne girmek ve yükselmek demektir. Rüya sahibinin bunca yıl verdiği emeklerin ve aldığı eğitimin kendisini en üst mertebelere taşıyacak olduğuna yorumlanan rüya, sevilen bir meslekte çalışmak, onurlanmak, iyi paralar kazanarak sosyal açıdan statü elde etmek manalarına da gelir.

Rüyada Kaşe Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin yaşamında bir anlam aramaya başladığını, cevap bulabilmek için uğraş verdiği soruların varlığını ve kendini kanıtlama isteğini bildirir. Stratejik düşünceler içinde olmanın ve planlı hareket etmenin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!