RuyaTabirleri.com

Rüyada Kase Görmek

Rüyada kâse görmek, yaşama, ev hayatına, evin rızkına, kişinin şansına ve kısmetine işaret eder. Rüya sahibinin sahip olduğu mal varlığına, cebindeki parasına, mutfağındaki ekmeğine ve kilerindeki yiyeceğine delalet eder. Aynı zamanda evin hanımına, onun evi çekip çevirişine, geçimini sağlamak için idareci yönüne yorulur.

Rüyada Kâse Kırılması

Rüyada kâse kırılması, iyi değildir ve büyük uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin başında dolanan kara bulutlarının nedensiz olmadığına, kendisine gözyaşı döktürecek ve üzüntüye boğacak bazı olayların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Altın Kâse Görmek

Rüyada altın kâse görmek, işini en iyi şekilde yapmaya ve böylece ticaret ehli olmaya işaret eder. Rüya sahibinin aklının ticarete yatkın olması ve kıvrak zekâsı sayesinde çok para kazanacağı işlere gireceğine ve ileride büyük bir işin başına geçip, söz sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada Gümüş Kâse Görmek

Rüyada gümüş kâse görmek, rüya sahibinin işini büyütmek için karşısına iyi bir fırsat çıkacağına ya da mesleğindeki üstün başarısı sayesinde rütbesinin ve maaşının artacağına veya yeni ve karlı bir iş teklifi alacağına yorulur.

Rüyada Kâsede Su Görmek

Rüyada kâsede su görmek, rüya sahibine çok müjdeli bir haber verileceğine, bu müjdeyle birlikte daha önce hiç yaşamadığı kadar özel ve kutsal duygular tadacağına tabir edilir. Hayırlı olacak olayların yaşanacağı ve bunun verdiği mutluluğun yerini başka hiçbir şeyin dolduramayacağına işaret eder.

Rüyada Kâse Almak

Rüyada kâse almak, bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin elinin bollaşacağına, geçim derdinin son bulacağına, maddi gücünün, parasının ve rızkının da artacağına tabir edilir.

Rüyada Tas Görmek

Rüyada tas görmek, aşk hayatına işaret eder. Kişinin karşısına kendisini çok mutlu edecek birinin çıkacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!