RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaset Görmek

Rüyada kaset görmek, rüyayı gören kişinin başını belaya sokacak, yaşamını ve psikolojisini alt üste edecek, uzun zaman da etkisinden kurtulamayacağı kötü olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin uzun süre hayata karşı cesaretini toplayamayacağına, bir daha sanki hiç gülemeyecek, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına ve musibetle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada Kaset Dinlemek

Rüyada kaset dinlemek, kaset görmeni tam aksine hayırlara alamet eder. Şans, uğur, kısmet, başarı olarak kabul edilir ve rüya sahibinin güzelliklerle, iyiliklerle ve hayırlarla karşılaşacağına, rahat edeceğine, ferahlayacağına ve esenliğe kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibi makam, mutluluk ve zafer elde edecek demektir.

Rüyada Bozuk Kaset Görmek

İyi değildir ve rüyayı gören kişinin girişimlerinde, atılımlarında, aldığı kararlarda ve attığı adımlarda hayal kırıklığı yaşayacağı, zarara uğrayacağı, üzüleceği, pişman mutsuz ve huzursuz olacağı anlamına gelir ve uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüyada Müzik Kaseti Görmek

Rüyayı gören kişinin hayırlı ve güzel haberler alacağına, kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, bunun da hem moralinin hem de iş hayatında verimliliğinin, özel hayatında da mutluluğunun artmasına vesile olacağına alamet eder.

Rüyada Video Kaseti Görmek

Rüya sahibinin tüm hayatını gözden geçirmesine neden olacak, hem geçmişini sorgulaması hem de geleceğini yeniden planlamasını gerektirecek bir takım olayların meydana geleceğine delalet eder. Rüya sahibinin geride kalan günlerini aklına düşürecek olaylar yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada Teyp Kaseti Görmek

Rüyayı gören kişinin bazı şeyleri kafasına çok taktığına, sürekli olarak onları düşündüğüne, deyim yerindeyse dönüp durup aynı noktalara takıldığına ve kafasında hep aynı şeylerin dolandığına delalet eder. Rüya sahibinin kurtulamadığı bazı duyguları olduğuna ve kafasının sürekli onlarla meşgul olduğuna yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!