RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaşık Görmek

Rüyada kaşık görmek hane içi hatta rüya sahibinin mutfağı ile tabir edilir. Rüyasında kaşık gören kişinin aile içindeki huzuru yerindedir ve tenceresinde her daim kaynayan çorbası vardır.

Rüyada kaşık gören kişinin evinde sıcak aşı eksik olmayacağı gibi keyfi ve rahatı da yerinde olacak demektir. Rüya sahibi hiçbir zaman darlığa düşmeyecek aksine her geçen gün rızkı ve kazancı çoğalacaktır. Bu rüya, aynı zamanda rüya sahibinin elindekileri başkaları ile paylaşmasını bilen, yardım sever ve yüce gönüllü kişi olduğu şeklinde tabir edilir. Bu kişi yardıma muhtaç olan kişi ister tanıdık olsun, ister olmasın ona yardım etmeyi insani bir vazife bilmiş kişidir.

Rüyada Kaşık Çatal Görmek

Rüyasında çatalı ve kaşığı bir arada gören kişi rızık bulur, sofrasından da hem kaşıkla hem de çatalla yiyeceği nimeti eksik olmaz.

Rüyada Kaşık Yıkamak

Sağlık ve şifa bulmaya delalet ederken, rüya sahibinin gereksiz yere kuruntu ettiği ve şüphe duyduğu şeylerden de kurtulmasına ve bu sayede ruh dinginliği sağlamasına yorulur.

Rüyada Kaşık Kırmak

Rüyada kaşık kırmak hane içindeki maddi zarara ve sarsılan bütçeye delalet eder. Rüya sahibinin ev ahalisi fazladan harcama yaparak ve hiç hesapta olmayan şeyler alarak, aile bütçesinin sarsılmasına, ailenin zor durumda kalmasına neden olacak demektir.

Rüyada Kaşık Bükmek

Rüya sahibi ve ailesi için darlık ve yokluk günlerinin kısa bir süre içinde kapıyı tıklatması anlamına gelir. Aile fertleri kemer sıkma politikası ile evde uzunca süre hâkim olacak bu darlıkla savaşmaya çalışacaktır.

Rüyada Kaşık Çatal Takımı Görmek

Aile içindeki nimetin çeşitliliği ve bolluğu olarak tabir edilir. Rüya sahibinin ve ailesinin gözünün hiçbir şeyde kalmayacağı şekilde her türlü rızkının olacağı tabiri yapılır.

 

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,