RuyaTabirleri.com

Rüyada Kasırga Görmek

Rüyada kasırga görmek, rüya sahibinin önünde çok zor günlerin olduğu ve kişinin çok zor şeylerle sıvan edileceği şeklinde tabir edilir. İşlerin bozulması nedeniyle kişinin iflas etmesi, tüm malına haciz gelmesi ve yılların emeği olan mal varlığını kaybetmesi anlamına gelir.Rüyayı gören kişinin hayatını adeta bir kâbusa çevirecek olayların yaşanacağına tüm düzenin alt üst olacağına, mutsuzluğa, üzüntüye, kedere ve gözyaşına delalet eder.

Rüyada Fırtına Görmek

Rüyada fırtına görmek, kasırga görmek gibi kötü değildir. Hayatın akışı içerisinde meydana gelecek bazı olaylara ve bunların kolayca göğüslenebileceğine delalet eder. Felaket olarak kabul edilmeyen, varlığın devamı, hayatın kanunu olarak görülen bu nedenle desabır gösterilen durumlar olarak açıklanır.

Rüyada Fırtına Çıkması

Rüyada fırtına çıkması ya da fırtınanın çıktığını görmek, rüya sahibinin hayatında bazı yenilikler yapma niyetinde olduğuna ve kafasında bunları planladığına işaret eder. Kişi vakti geldiğinde bu planlarını herkesle paylaşacak demektir.

Rüyada Fırtınaya Yakalanmak

Rüyada fırtınaya yakalandığını gören kişinin çevresinde kendisini seven, destekleyen ve koruyan kişilerin olduğu gibi, sevmeyen, yaptıklarına karşı gelen, ayağını kaydırmaya çalışan kişilerin de olduğu fakat kişiye hiçbir şekilde zarar veremeyeceklerine delalet eder.

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada fırtınayla birlikte hortum görmek, rüya sahibinin baskın bir karakteri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi zorba değil, mantıklı kararlar alabilen ve aldığı kararları da çevresindekilere danışıp, onların da onayını alarak uygulayan çağdaş bir kimsedir. Bu durum çevresindekiler için de büyük bir avantajdır çünkü bu kararlar onlara da iyilik getiriyordur diye yorumlanır.

Rüyada Rüzgâr Görmek

Rüyada rüzgâr görmek, rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve güzel değişiklikler olacağına işaret eder. Mutluluk ve hayır bulmaya, yeni kararlar alıp, güzel başlangıçlar yapmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: