RuyaTabirleri.com

Rüyada Kasırga Görmek

Rüyada kasırga görmek, rüya sahibinin önünde çok zor günlerin olduğu ve kişinin çok zor şeylerle sıvan edileceği şeklinde tabir edilir. İşlerin bozulması nedeniyle kişinin iflas etmesi, tüm malına haciz gelmesi ve yılların emeği olan mal varlığını kaybetmesi anlamına gelir.Rüyayı gören kişinin hayatını adeta bir kâbusa çevirecek olayların yaşanacağına tüm düzenin alt üst olacağına, mutsuzluğa, üzüntüye, kedere ve gözyaşına delalet eder.

Rüyada Fırtına Görmek

Rüyada fırtına görmek, kasırga görmek gibi kötü değildir. Hayatın akışı içerisinde meydana gelecek bazı olaylara ve bunların kolayca göğüslenebileceğine delalet eder. Felaket olarak kabul edilmeyen, varlığın devamı, hayatın kanunu olarak görülen bu nedenle desabır gösterilen durumlar olarak açıklanır.

Rüyada Fırtına Çıkması

Rüyada fırtına çıkması ya da fırtınanın çıktığını görmek, rüya sahibinin hayatında bazı yenilikler yapma niyetinde olduğuna ve kafasında bunları planladığına işaret eder. Kişi vakti geldiğinde bu planlarını herkesle paylaşacak demektir.

Rüyada Fırtınaya Yakalanmak

Rüyada fırtınaya yakalandığını gören kişinin çevresinde kendisini seven, destekleyen ve koruyan kişilerin olduğu gibi, sevmeyen, yaptıklarına karşı gelen, ayağını kaydırmaya çalışan kişilerin de olduğu fakat kişiye hiçbir şekilde zarar veremeyeceklerine delalet eder.

Rüyada Hortum Görmek

Rüyada fırtınayla birlikte hortum görmek, rüya sahibinin baskın bir karakteri olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi zorba değil, mantıklı kararlar alabilen ve aldığı kararları da çevresindekilere danışıp, onların da onayını alarak uygulayan çağdaş bir kimsedir. Bu durum çevresindekiler için de büyük bir avantajdır çünkü bu kararlar onlara da iyilik getiriyordur diye yorumlanır.

Rüyada Rüzgâr Görmek

Rüyada rüzgâr görmek, rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve güzel değişiklikler olacağına işaret eder. Mutluluk ve hayır bulmaya, yeni kararlar alıp, güzel başlangıçlar yapmaya tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kasırga Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. emine (14 Ekim 2014 saat: 18:42)

  Rüyamda anneannemlerin evindeydim evde benden başka kimse yoktu bi kasırga çıkmış bi komşumuzla konuşuyoduk bana kasırga çıktı dedi ben de bi şey dedim tam olarak hatırlamıyorum ama kasırganın nedenini biliyomuşum evet çok kötülük var gibi bi şey dedim sonra eve tanımadığım insanlar geliyo du sanırım bi kaç aile vardı ben onları eve alıyodum ama içimden de acaba annemler bana kızar mı diye de düşünüyorum sonra onlara bi şey olursa vicdan azabı çekerim diye düşünerek onları eve aldım bi yandan da ailem aklıma geliyo eve gelmediler hâlâ diyorum ama içimde bi korku yok onlara bi şey olmaz diye geçiriyorum içimden sonra bi kese gibi bi şey geliyo elime bu kese avuç içi kadar bi şey içinde ne olduğunu anlamak için dokunuyorum içinde taneler halinde üzüm var ne olduğunu anlamaya çalışırken biraz fazla sıktırmışım elime üzümün suyu geliyo bu kese eve gelen bi aileye aitmiş kadına soruyorum bu kesede ne var diye o da bana üzüm var diyo ben bakarken biraz sıktırdım ezildi galiba diyorum kocası da soruyo ne oldu diye kadın bi tane üzüm yemiş diyo ben hemen karşı çıkıyorum yemedim sadece oynarken sıkmışım diye

  Rüyamdan hatırladıklarım bu kadar umarım yorumlayabilirsin şimdiden teşekkürler …

 2. tolga (13 Mayıs 2014 saat: 23:30)

  Rüyamda işyerindeyim ve çalışıyorum.hava günlük güneşlik. Bi anda kararıyor ve büyük bir hortumun benim bulunduğum mevkiye geldiğini görüyorum. Bulunduğum yer tıklım tıklım insan kaynarken bi bakıyorum sadece ben varım. Önce saklanmak düşüncesiyle çalıştığım binaya giriyorum ve korkudan binanın arka kapısından kaçmak için o bölüme ilerleyip kapıyı açıyorum. Sonrada uykudan kalkıyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

 3. fatma (22 Şubat 2014 saat: 00:10)

  evimin kapısında sokağa bakıyorum hava çok güzel yaz gibi birden gök yüzünde beyaz bulutlarda arka arkaya iki hortum oluyor bize doğru geliyor yaklaştığında yok oluyor rüzgar yok ama hemen ardından çok büyük metal renginde etrafı ışıklı uzay küresi gibi çok ilginç bir şey yanımızdan geçip komşunun bahçesine iniyor merak edip biraz yakınına gidip bakıyorum hiçbirşey olmuyor.korku içinde evlere kapanıyoruz çocuk sahibi olamayan bir tanıdığımız kucağında çok sevimli bir erkek çocuğu ile geliyor çok seviyorum sonra tanıdığım bana küsüb gidiyor sebebsiz yere çok üzülüyorum….cevabınızı bekliyorum.teşekkürler.

 4. mustafa (27 Aralık 2013 saat: 16:08)

  merhabalar.ben ruyamı anlatayım.evimde ailemle oturmuşuz.birden buyuk bir ses duymaya başaldım.ve dışarı çıktıgımda arkama baktım ve havada buyuk bir ruzgar hiçbir insan görmedim sadece hortum şeklinde ruzgar tum beldemizi altına almış şekilde.ve o anda belediyeden anons duyuyorum.lütfen herkes guvenligi için memleket dışına dernege gitsin diye.ve bu arada çok sert bir ruzgar beni metrelerce ileriye attıgını farkettim.sonra aniden içbişey yokmuş gibi herşey durdu.bukadar cevapalrsanız tşk ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,