RuyaTabirleri.com

Rüyada Kasiyer Görmek

Rüyada kasiyer görmek, para ile ilgili beklentilerin karşılanacağı güzel bir döneme giren rüya sahibinin, tüm mal varlıklarını yeniden değerlendireceğini, bazı taşınmazları satarak değişik şekillerde para yatırımı yapacağını işaret eder. Hayat konforuna alışan kişilerin, mal varlıklarını artırmak için çeşitli yollar deneyeceklerine ve bu durumun kendilerine olumlu dönüşlere neden olacağına, kendileri ile beraber aile ve akrabalarının da yaşam kalitelerinin artmasına vesile olunacağını bildirir. Düzenli gelir elde edilecek bir işe sahip olmak, yaşamsal ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak ve parasal konularda tutumlu davranarak iyi bir tasarruf elde etmek anlamlarına da gelir. Özellikle kişinin gereksiz harcamalardan vazgeçerek kendisini sürekli olarak yatırıma yönlendirmesi sonucunda genç yaşta zengin bir hayat süreceğine de alamettir.

Rüyada Kasiyer Olarak İşe Girmek

İsim yapmış bir şirket ya da kurumda beyin takımında görev almak ve büyük sorumluluklara sahip olmak anlamına gelir. Özellikle iş arayan kişiler için karşılarına çıkacak büyük bir iş fırsatının maddi olanaklarının da kişinin tüm beklentilerinden fazla olacağına, kısa sürede yükseleceği gibi, maddi rahatlık sayesinde sosyal konumunun da ciddi anlamda değişeceğini bildirir. Kasiyer olarak çalıştığını gören kişi yaşlı ise, mal varlığını hayattayken bağışlar ya da sevdiği kişiler arasında paylaştırır. Mirastan kalan payı ile yaşamı için bazı değişiklik yapma fırsatı bulan rüya sahibinin borçlarını kolaylıkla kapatacağını da müjdeler.

Rüyada Kasiyer Kız Görmek

Aile içinde maddi konularda ortak bir karara varılacağını ve mevcut yatırımların doğru yapılması için çaba harcanacağına işarettir. Zengin bir eş sayesinde hayatın değişmesi şeklinde de yorumlanabilecek rüya, aynı zamanda kişinin kendisini sağlama almak için maddi konularda zaman zaman bencillik yapabileceğine de alamet olur.

Rüyada Kasiyer Görmenin Psikolojik Yorumu

Borçları yüzünden uykuları kaçan ve sürekli olarak para bulmak için uğraşan, gün içinde de ekstra iş yaparak para kazanmaya çalışan kişileri ve tasarruf yapmak isterken aşırı cimri davranışlar sergileyen kişilerin psikolojik durumlarını işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!