RuyaTabirleri.com

Rüyada Kask Görmek

Rüyada kask görmek, rüyayı gören kişinin tedbirli ve temkinli bir kişi olduğuna, tabiri caizse eşeğini sağlam kazığa bağlamadan yola çıkmadığına, tehlikeden, kötülükten, kazadan, beladan ve özellikle de riskli işlerden geri durduğuna, garanti olarak görmediği hiç birşey için para, zaman ve emek harcamayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin emniyetli olmayan hiçbir yoldan gitmeyeceğine yorulur.

Rüyada Kask Takmak

Rüyada kask taktığını gören kişinin kendisini zor durumda bırakacak, canını ve malını da kaybedecek olaylardan geri durduğuna alamet eder. Rüya sahibinin koruma içgüdüsüyle hareket ettiğine, ailesine zarar verecek durumlara düşmemeye çok titizlendiğine ve düşünmeden bir tek adım dahi atmayı aklından geçirmediğine tabir edilir.

Rüyada Motor Kaskı Görmek

Rüyayı gören kişinin eğlenceyi ve heyecanı çok sevdiğine, fakat herşeyi tadında bırakmanın gerekliliğine ve önemine inanarak yaşadığına, durması gereken yeri bildiğine, buna uygun şekilde hareket ettiğine ve bu doğrultuda yaşadığına delalet eder.

Rüyada Çelik Başlık Görmek

Rüya sahibinin sağlığını, malını ve parasını garantiye almak için ne gerekiyorsa yapacağı, bunun için hiçbir fedakârlıktan ve masraftan da çekinmeyeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin önce canı esas aldığına ve alın teri akıtarak kazandıklarının da göz göre göre elinden kayıp gitmesine göz yumamayacağına alamet eder.

Rüyada Miğfer Görmek

Rüyayı gören kişinin mücadeleden korkmayan, haksızlıklar karşısında tepkisiz kalmayacak kadar cesur, yiğit ve mert biri olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibi galibiyet ve başarı için son nefesine kadar çarpışan kişi demektir.

Rüyada Şapka Görmek

Rüya sahibinin rahatının, keyfinin, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin hayatından razı geleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!