RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaşların Dökülmesi

Rüyada kaşların dökülmesi, gelecek hastalık veya vefat haberine delalet ettiği gibi kişinin yakın aile çevresinden birini kaybedeceğine de işaret eder. Kaş dökülmesi genellikle gözyaşı dökülüp, üzülecek bir haberle ilintili olduğu gibi, işten atılmak ya da büyük bir borç altına girmek anlamına da gelir. Rüya sahibi evli ise eşiyle arasındaki geçimsizlik hat safhaya ulaşır ve bir ayrılık gündeme gelir. Özellikle boşanmayla sonuçlanacak olaylara işaret eden rüya, bekar kimseler için de sevgiliden ayrılmak ve kısmetsizlik şeklinde yorumlanır. Ayrılık acısı çekmenin veya çok sevilen bir işyerinden ayrılmanın da işareti olan rüya bir kadın tarafından görülüyorsa ailesi tarafından uyarı alacağına yorumlanır.

Rüyada Kaş Aldırmak

İslami açıdan rüyada kaş aldırmak kişinin çok güzel ameller işlediğine ve iyi huyu ile çevresi tarafından takdir topladığına, hem dünyada pek çok sevabı olduğuna, hem de ahiret hayatında mutlu olacağına işaret eder. Bekar bir genç kızın kaş aldırdığını görmesi kadınlığa adım atması olarak yorumlanır ve evlilik hazırlığı gündeme gelir. Bir erkeğin kaş aldırması ise hiç iyiye yorulmaz ve kişinin karakterinin dostları ve akrabaları tarafından hoş karşılanmadığına, sürekli olarak yalan söylediğine ve başkalarını kandırıp haksız kazanç elde ettiğini gösterir. Evli bir kadının kaş aldırması ise sevdiği birinden göreceği önemli yardımları işaret eder.

Rüyada Kaşsız Kaldığını Görmek

Bekar kişiler için kısmetlerin kapanması ve kişinin iffeti, namusu, şerefi için olumsuz dedikodular dolaştığını ifade eder. Kaşsız kaldığını gören kişi bir erkek ise toplumdaki itibarı sıfırlanır ve saygı göremez. Evli kadınlar için eşinin kendisinden şüphe duyacağı davranışlarda bulunacağına ve güzel yuvasını bozacak hatalar yapacağını tabir eder.

Kaşların Dökülmesinin Psikolojik Yorumu

Yalnızlık ve dost kaybetmek anlamlarına gelen sembolik bir rüyadır. Kişinin çevresinin giderek daraldığını, içe kapanan bir ruh haline büründüğünü işaret eden rüya, aile fertlerini peş peşe kaybetmiş kişilerin psikolojilerini de gösterir. Sürekli acı içinde olan, hayata karşı olumlu bakamayan kişileri bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: