RuyaTabirleri.com

Rüyada Kaslı Görmek

Rüyada kaslı görmek, güç sahibi olunacağını bildirir. Özellikle genç kişilerin erken yaşta iş konusunda büyük sorumluluklar alacaklarını ve bu sorumlukları en ideal şekilde yerine getireceklerini ifade eder. Aile ve akraba çevresinde sözü geçen biri haline gelmek ve bu sayede büyük kararlarda önemli rol oynamak demektir. Rüya sahibinin iş konusunda bütün insiyatifi ele alarak hareket ettiğini ve kararları tek başına aldığını bildirir. Bir şey beklemeden yaşamak ve bu anlamda gücünü herkese kanıtlamak demektir. Tüm dikkatini yaptığı işe vererek hareket eden kişilerin azimleri sonucunda elde ettikleri başarıyla yüzlerinin güleceğini ifade eder. Zihinsel ve bedensel olarak uyum içinde yaşamak sonucunda maddi manevi sorunların üstesinden gelmek anlamındadır.

Rüyada Kaslı Birini Görmek

Kişinin kendisini enerjik hissettiği bir döneme girdiğini ve bu süreç içinde güçlü insanları örnek alacağını işaret eder. Doğru yatırımlar yapmak ve para kazanma konusunda yeni yollar keşfetmek demektir. Rüyanın bir başka anlamı da güçlü bir insandan ortaklık yaparak işi büyütmek manasındadır. Gelecek planlarında kendisine büyük hedefler koyan kişilerin, beklenmedik yardımlar alarak yüzlerinin güleceğine delalettir. Özellikle nüfuzlu bir kimseden gelecek maddi destek sayesinde iş büyütmek demektir.

Rüyada Kas Çalışmak

Spor salonunda kendisini kaslarını geliştirirken gören kişiler karşılarına çıkan fırsatları doğru şekilde değerlendirirler. Özellikle sağlık problemlerini kısa sürede atlatmak manasına geldiği gibi ilerleyen zamanlarda da gayet dinç ve enerjik hissedileceğinin haberini verir. Heyecan verice gelişmeler yaşayan rüya sahibinin özel hayatında da göz önünde olacağını ve karşı cinsle yaşadığı problemleri kısa sürede atlatacağını ifade eder.

Rüyada Kaslı Görmenin Psikolojik Yorumu

Fiziki görünüşün kişi için çok değerli olduğunu ve özellikle karşı cinsin beğenisini kazanmak adına kendinde bazı değişiklikler yaptığına işaret eder. Sağlık konusunda çok titiz davranan kişilerin kendilerine fazlaca düşkün olduklarının göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!